Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Porotce StarDance a hvězda Novy: PO ROZCHODU OPĚT SPOLU! Jak se k sobě vrátili?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
KDYŽ HVĚZDY JANČÍ
Už to skoro vypadalo, že nadějný hvězdný pár se rozplynul jak pára nad hrncem, ale opak je pravdou! Moderátorka Novy Kristina Kloubková (42) a choreograf a porotce StarDance Václav Kuneš (44) se sice letos v únoru rozešli, jenže láska je naštěstí mnohem mocnější než nenávist, a tak zase cvrlikají jako dvě zamilované hrdličky. Kdy se k sobě vrátili a opravdu uvažují nad miminkem?

„Je pár věcí, které se staly. Šlo to dolů. Ve vztahu už nejsem. Nejsme pár několik týdnů. Není potřeba to víc komentovat. Není to jen tento důvod, staly se i jiné rodinné problémy. Semlelo se to dohromady,“ tvrdila ještě v polovině března Kristina redakci Super.cz s tím, že nevěru za rozchodem nikdo nemá hledat.

Nedávno už radostně přiznávala, že je zase zamilovaná, z čehož si leckdo mohl odvodit, že na muže, o kterém dřív tak básnila, hodně rychle zapomněla a přelétavě klofla dalšího.

„Vycházely články, že mám nového přítele, přitom já nikdy nic takového neřekla. Je to pár týdnů, co jsme se zase dali dohromady. Jsem za to moc ráda. Myslím si, že k sobě patříme,“ řekla eXtra.cz Kristina Kloubková.

Návrat dvojice k sobě, o němž jako první informoval Blesk, samozřejmě hned vyvolal otázky ohledně toho, jestli se nyní nepokusí o dítě. Dcera Kristiny Jasmínka by si totiž sourozence přála a vzhledem k věku moderátorky může být nyní jedna z posledních šancí.

Pořídí si dítě?

„Tohle naprosto necháme plynout. Padají na to otázky, ale vůbec nevíme, co se stane, takže nemůžu říct, že bychom něco plánovali,“ dodala Kloubková.

Ta se na podzim pro náš web o svém nyní již staronovém partnerovi vyjádřila velmi láskyplně.

„Jaký je Vašek Kuneš? První, co mě napadne, je to, že je otevřený. Má hrozně dobré srdce, je skvělý šéf, choreograf. Taky je výborný partner a gentleman, což je v dnešní době hodně nezvyklé. A je to rovný chlap, na kterého se mohu spolehnout,“ prozradila nám tehdy zamilovaně.

Související články

Další články