Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Porotce soutěže Peče celá země se tajně oženil: Josef Maršálek se pochlubil prstýnky

Porotce soutěže Peče celá země se tajně oženil: Josef Maršálek se pochlubil prstýnky
Zdroj: archiv Josef Maršálek
+ Dalších 5 fotografií
Svatba
Známý český cukrář Josef Maršálek (38) se oženil. Porotce pořadu Peče celá země se s radostnou novinkou pochlubil na sociální síti, když přidal snímek prstýnků. Své ano si řekl s vysokoškolským pedagogem a chovatelem morčat Petrem Tejmlem (37), se kterým tvoří pár již delší dobu.

Známý český cukrář a autor kuchařek Josef Maršálek, který se dostal do povědomí širší veřejnosti díky porotcování v pořadu Peče celá země, tvoří již delší dobu pár s Petrem Tejmlem. Jsou spolu šťastní a proto se rozhodli jejich vztah zpečetit prstýnky. Lásku si přislíbili na věky, když si vzájemně řekli ano v průběhu víkendu. Praštili do toho zhruba po dvou letech známosti.

Radostnou novinkou se Maršálek pochlubil na sociální sítí. "Z celého srdce děkujeme rodině, přátelům, kamarádům a našim svědkyním za nádherně prožitý den, za dary a dárky a za to, že tady pro nás jste! Máme vás rádi. Petr & Pepa," napsali novomanželé na sociální síť. Na prstýnky novomanželů se můžete podívat ve fotogalerii.

Josef s Petrem společně bydlí v Dubném v Jižních Čechách. A právě tam měli i svatbu, která se jim podařila dokonale utajit. Obřad se konal už v sobotu a účastnili se ho jen ti nejbližší.

Na veselku v Jižních Čechách byla pozvána i Tereza Bebarová (44), která také byla porotkyní v pořadu Peče celá země. "Dneska jsme byli svědky mimořádné události...," komentovala na sociální síti.

Manžel Maršálka je vysokoškolský pedagog a přednáší předměty etologie zvířat a chov drobného zvířectva. Mimo jiné založil v roce 1999 chovatelskou stanici Westminster, která se zaměřuje na chov ušlechtilých morčat. S nimi dosáhl už mnohých úspěchů. Jak krásný pár Petr s Josefem tvoří, se podívejte do fotogalerie.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy