Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Porotce MasterChefa šokoval: Přemek Forejt by se do pořadu nikdy nepřihlásil

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 2 fotografie
MasterChef
Už brzy budeme moci na obrazovkách televize Nova sledovat novou řadu kulinářské show MasterChef Česko. O vítězi budou rozhodovat opět tři porotci. Jedním z nich je i mladý Přemek Forejt, který vyrukoval se zajímavým prohlášením.

Zanedlouho startuje nová řada kulinářského pořadu MasterChef Česko 2020 Bude obohacena o nové výzvy a na soutěžící čeká řada překvapení. V porotě, jako tomu bylo posledně, zasednou tři porotci. O vítězi bude opět rozhodovat Jan Punčochář, Radek Kašpárek a Přemek Forejt

Šéfkuchař Forejt šokoval

Jedním z nejmladších a nejinspirativnějších šéfkuchařů v Česku je Přemek Forejt. On sám se už nemůže dočkat další řady oblíbené soutěže MasterChef Všechny ale nyní zarazil, když v rozhovoru pronesl šokující zprávu.

Do pořadu MasterChef by se nikdy dobrovolně nepřihlásil. "Sám bych se nikdy nepřihlásil. Popravdě, aby mi někdo dal za úkol něco uvařit, dal mi pět minut ve spižírně a pak na mě hodinu křičel, že jsem pomalej, tak to ani náhodou. Takhle bych zvedl ruce, hezky bych poděkoval a odešel," svěřil se Forejt. Zřejmě nemá ani z poloviny tolik odvahy, co většina soutěžících.

Forejt o pořadu MasterChef

"Já si myslím, že tam bude spousta úplně jiných lidí, spousty talentů. Myslím, že to bude dobrý," svěřil se Forejt. Také podotkl, že nová řada je náročnější a delší. Na soutěžící čekají větší výzvy a budou na ně kladeny vyšší nároky.

V roli porotce je Přemek rád. Dělá mu radost, když mu soutěžící naslouchají. "Je strašně hezký, když nás poslouchají a je na nich vidět růst. Jak se postupně učí a zlepšují se," rozplýval se Forejt.

"Může jim to dát hodně v té chvíli, pokud naslouchají. Jestli se chtějí zlepšit ve vaření, tak MasterChef je pořad, který jim to umožní," řekl na závěr Forejt.

Související články

Další články