Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Porotce MasterChef Marek Raditsch už ví, že být otcem není sranda! Dcera mu dává pořádně zabrat

Pyšný otec s dcerou…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Marek Raditsch, kterého lidé znají zejména jako porotce reality show MasterChef, se před měsícem stal pyšným otcem! Jeho milovaná žena Tereza mu porodila dcerku, se kterou se kuchařský mág pochlubil. Ze snímku je patrné, že si roli otce hodně užívá!

Oba rodiče měli po narození holčičky neskutečný důvod k radosti. Krásná Tereza, která přenášela, přivedla těsně po termínu porodu na svět nádhernou holčičku, která dostala jméno Vanesska. Teď se Marek pochlubil snímkem s dcerou, z něhož je evidentní, že ho dcera dokáže pořádně utahat.

Manželka talentovaného kuchaře si roli maminky rovněž hodně užívá a i měsíc po narození dcery stále dostává od svých přátel dary. „Sotva se narodila a už má asi tak o 30 párů ponožek víc než já, ve schránce každý den nějaké blahopřání a chodí jí samé velké bedny s dárky! Tak snad se jí budou i víc než mně potit nohy, aby ty ponožky unosila!“ uvedla krásná Tereza.

Kdo ví, třeba se sympatický pár brzy rozhodne, že by se rodina rozrostla a své krásné dceři ještě pořídí sestřičku nebo bratříčka.

Související články

Další články