Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Porotce MasterChef Marek Raditsch je pyšným tatínkem! Pochlubil se snímkem krásné dcery

Štastní rodiče. Gratulujeme!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Kuchařský čaroděj Marek Raditsch, kterého si lidé zapsali do paměti jako porotce reality show MasterChef, se stal otcem! Jeho milovaná žena Tereza mu porodila dcerku!

Oba rodiče mají neskutečný důvod k radosti. A prožívají nezapomenutelné životní období. Krásná Tereza, která porodila po termínu, přivedla na svět nádhernou holčičku. Rodiče se shodli na jménu Vanesska (3840 g, 52 cm).

„Zdravím Vás s mámou a tátou a moc děkuju za všechny gratulace. Už jsem nemohla poslouchat ten mámin věčný smích a chtěla jsem se podívat, jak taková bláznivka vypadá naživo. A taky jsem jí možná trochu na poslední chvíli změnila plány a udělala jizvu na jejím vymakaném břiše, aby pochopila, že to se mnou nikdy nebude mít moc lehké. Celé těhotenství se o mě velmi krásně a s láskou staral pan doktor Verner, kterému myslím můžu i za mámu poděkovat a vzkázat, že byl skvělej!“ informovala pyšná maminka na sociální síti jakoby slovy své dcerky. A pokračovala: „Stejně tak bych moc ráda poděkovala panu doktorovi Darebnému, který mě v Podolí dokázal z mámy dostat ven a ukončil tak její trápení. Jeho klidný hlas a profi přístup jsem cítila i já uvnitř! A pak jsem taky zjistila, že mám nejspíš toho nejlepšího tátu na světě! Od mámy se během celé noci a rána ani nehnul, držel ji pevně za ruku, v kontrakcích funěl s ní, snažil se vtipkovat, když viděl, že máma už leze bolestí po zdi a celou dobu jí byl neuvěřitelnou oporou, jakou jen mohl být! Prostě ještě jsem se ani nenarodila a už jsem kolem sebe měla 3 chlapy, kteří se starali jen a jen o moje zdraví a spokojenost. No, říkám vám, máma to se mnou nebude mít vuuuubec jednoduché!“

Pyšná maminka se na sociální síti pochlubila i snímkem narozené dcerky. A je evidentní, že všichni jako šťastná rodina.

Související články

Další články