Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Porotce MasterChef Česko Marek Fichtner: Ukázal své roztomilé děti!

Marek Fichtner a jeho malá kopie!
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
Už v pondělí pokračuje další díl kuchařské show o hledání nejlepších domácích kuchařů. Porotci MasterChef Česko kladou na soutěžící velké nároky a vyžadují po nich opravdu bezchybné a kvalitní výtvory. Oni sami jsou totiž šéfkuchaři v předních českých restauracích. Soutěžícím tak předávají spoustu svých zkušeností a snaží se je vybičovat k maximálním výkonům. Jací jsou ale porotci v normálním životě?

Marek Fichtner je především skvělý a svědomitý otec. Se svou manželkou Kateřinou má dvě děti, čtyřletého Tobiáše a sedmiletou Nelu. Marek se jim snaží věnovat každou volnou chvíli, kterou má. Neustále vymýšlí program, jak s nimi co nejzajímavěji trávit čas. Moc rádi jezdí na kole a vyrážejí na nejrůznější výlety. Obrovskou oporou mu je právě manželka Kateřina.

„S Kateřinou jsme se seznámili v Saúdské Arábii, a to před osmi lety na Štědrý den. Já jsem tam pracoval jako šéfkuchař pro královskou rodinu a Kateřina jako fyzioterapeutka,“ prozradil Marek Fichtner.

Na něho, další dva porotce a soutěžící se můžete těšit už v pondělí v dalším díle MasterChef Česko od 20.20 na TV Nova.

Související články

Další články