Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Porotce Kali z The Voice je ženáč: První foto prstýnků a nádherné nevěsty

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Krása!
Přísně tajná svatba slovenského rappera Kaliho (36) dojala fanoušky. Porotce letošní řady The Voice Česko Slovensko je rozněžnil ještě víc, když se pochlubil snubními prstýnky. Máme i první foto nádherné nevěsty!

Když se Kalimu (36) letos v únoru narodila dcera Nella, bylo jasné, že do toho s dlouhodobou přítelkyní Alicí zanedlouho praští. Tajně se vzali v sobotu a z porotce The Voice Česko Slovensko je ženáč!

Svatba se konala ve tříhvězdičkovém hotelu ve slovenském městečku Lozorno. „Děkujeme našim hostům za sobotní oslavu našeho ‚ano‘. Udělali jste nám krásný, nezapomenutelný den, na který budeme vzpomínat vždy s úsměvem,“ vzkázal Kali na Instagramu a pochlubil se i fotkou snubních prstýnků.

Kali vyměnil tepláky za elegantní oblek, ještě víc to ale slušelo nevěstě. Alice se vdávala v šatech z dílny Galia Lahav, jejichž pořizovací cena se pohybuje okolo 80 tisíc korun.

„Děkujeme i hotelovému personálu a všem, kteří se podíleli na tom, aby tento náš den neměl žádnou chybu. A samozřejmě kapelám, dýdžejovi a dalším, co se starali o perfektní zábavu. Máme vás rádi,“ uzavřel tatínek a novopečený manžel.

Související články

Další články