Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Porota X Factoru zřejmě ohluchla, většina postupujících zpívá falešně, horší je snad jen Anička Dajdou

Talenti v Česku a Slovensku zřejmě docházejí, a tak do dalších kol
postupují i ti, co před porotou podají dost špatný výkon.
Zdroj: archiv FTV Prima
+ Další fotografie

V pátém kole soutěže X Factor to vypadalo, jakoby se soutěžilo v tom, kdo zazpívá víc falešně. Těžko říct, jestli tak působil jen televizní sestřih a porotci viděli, tedy slyšeli to, co diváci u obrazovek ne, ale minimálně čtyři kandidáti z včerejšího sestřihu předvedli tak slabý výkon, že by si měli za trest zazpívat dvěstěkrát do-re-mi-fa-so-la-si-do a ještě u toho dělat dřepy.

Po vystoupení rappera Christána Dergounova, který za svými mnohačetnými „fuck“ schoval krutý osud, o kterém nechtěl moc mluvit, ale Sisa (48) z toho přesto brečela, na jeviště přihopkala vystajlovaná Marina Laduda, která hned padla do oka Celeste Buckingham (18) svou story „někdejsemsena­rodilarodinaži­jepocelémsvětě­ajávlastněnevím­kampatřím“. Její volba skladby Cambio dolor od Natalie Oreiro byla ukníkaná, výšky absolutně nedotažené a přednes by se dal pomalu přirovnat k neštastnici Aničce Dajdou. Plus pro Ladudu za to, že ovládá řeči, ale jinak měla utíkat zpátky do jedné ze zemí, ve které žije, a zpěv provozovat nadále jen v koupelně.

Dalšími soutěžícími byli dva bratři Šalapové, kteří se před svým vystoupením naložili do borovičky, takže z nich pak místo zpěvu vycházel alkoholový odér, kterého si porota všimla, a přestože oběma klukům pohrozila, že je to naposled, poslala je dál. Dobře, Miroslav byl lepší než Lukáš a aspoň osmsetkrát nezapíral, že si před vystoupením přihnul.

V podobných soutěžích se často postupuje hlavně za příběh, čím víc rakoviny a amputací, tím lépe. Tentokrát porotu dojal příběh dvojice Marco & Clauddy, kteří naštěstí nezapadají do známého vzorce trpitelů, jejich život je zalitý sluncem a doma jim prší jenom štěstí. Výkon dvojice ale nepřekonal hranici obyčejnosti, podobných duetů slyšíte v letní sezóně v Bibione desítky.

Související články

Další články