Farna (21) možná dojela na úsporná opatření na Nově, která se SuperStar dotknou například tím, že bude letos chudší občerstvení v zákulisí, což je něco, co Farna se svým apetitem nemůže akceptovat.

No tak dobře, její jméno podle informací eXtra.cz nebylo ve hře od začátku, jedna zkušenost stačila. Ewa byla za totální trubku ani ne tak zoufalou snahou zvětšit si prsa, ale některé její rádobyvtipné kreace jí na image nepřidaly, fanoušky u nás spíše ztrácela a u slovenské části publika se víceméně odrovnala, což tvrdě pocítila letos, kdy tam musí rušit koncerty. Proto raději porotcuje v domácím Polsku, kde se nesmí psát o podprsenkách a za článek o tom, že touží po Pčelárovi, je tam rovnou zapálená hranice, takže se tam cítí v katolickém prostředí lépe.

Ewu střídá zajímavá volba. Klára Vytisková je širší veřejnosti známá jen jako „ta, co na sebe upozorňuje výstředními hadry“, a přestože je to vynikající zpěvačka kapely Toxique, puberťáci o ní v životě neslyšeli, protože talent je to poslední, co je dnes k proslavení potřeba, a Vytisková talent má.

Muselo to být v kavárně velké dilema na téma „je to hrozná komerce“, ale vábení peněz a možnosti prezentovat na celostátním kanále tisíc hadrů z frcu udělaly své a porota je tedy i s neurotikem Haberou a prsaticí Martou Jandovou (41) kompletní.