Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Porota SuperStar 2020 terčem kritiky: Každého dobrého zpěváka vyhodíte, zuří diváci

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
SuperStar
Po nedělním castingovém dílu SuperStar 2020 se na celou porotu snesla vlna kritiky. Podle diváků totiž do dalších kol postupují zpěváci, kteří nejsou ani zdaleka tak talentovaní jako ti, kteří byli posláni domů. Tento názor posílil především vyhazov nadaného hudebníka, který se svou kytarou předvedl skutečně originální číslo.

Zatímco v SuperStar 2020 byla doposud největším terčem divácké kritiky Patricie Pagáčová, po nedělní epizodě se veřejnost ohradila proti celé porotě. Z reakcí na sociálních sítích je jasně vidět, že divákům vadí nábor průměrných zpěváků.

Názory diváků

Komentáře v internetových diskuzích se týkají především špatného výběru postupujících. Diváckým uším mnohdy víc lahodily hlasy zpěváků, které porota poslala domů. Naopak některým z těch, kteří dostali ano, by nedali ani jeden hlas.

Největší nálož i nadále dostává Patricie Pagáčová, diváci však nabyli dojmu, že nejarogantněji působí Monika Bagárová, která je na soutěžící mnohdy až příliš drsná. Pavol Habera si opět nebral servítky při hodnocení a tak se slzám některých účastníků nemohl nikdo divit.

Promarněný talent

Nadějní zpěváci často ve svých medailoncích prozrazují, že jejich zpěv sklízí chválu kudy chodí. Porota se ale následně rozhodne je bez jediné šance a s nekompromisními komentáři poslat domů. Diváci se nebojí na internetu dát najevo, že se jim tento přístup ani v nejmenším nelíbí. Jak už ale jednou samotná Pagáčová řekla, všichni porotci se řídí srdcem.

Například byl domů poslán devětadvacetiletý David Majliš, který předvedl skvělý a originální pěvecký výkon, doprovázel se kytarou. Porotě se svěřil, že učí v soukromé hudební škole a učí hlavně děti.

Avšak Patricii se jeho výkon nezdál hodný SuperStar. Marián Čekovský Davida ohodnotil kladně, dokonce si spolu zanotovali, ale podle něj už jeho pěvecká kariéra běží, takže na SuperStar to není.

Související články

Další články