Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Porota poslala do finále stepařské duo a výtvarnici. O osudu dvou talentů rozhodnou diváci

Zdroj: youtube.com
+ Další 3 fotografie
talent
Poslední, ze 13 epizod castingů show Česko Slovensko má talent, je za námi. Na konci pátečního dílu s názvem Cesta do finále porota představila jména talentů, o kterých mohou nyní hlasovat diváci. Zlaté bzučáky, které porota využila už čtyřikrát, se v posledním díle castingů objevit nemohly, zato několik vystoupení porotu doslova okouzlilo.

Upřímný raper, dětský sbor, romská zpěvačka, bublinková show či nestydatá burleska ze Španělska – všechna tato vystoupení sklidila u poroty velký úspěch. Nikdo však nedostal očekávaný zlatý bzučák, který pošle účastníka rovnou do finále. Ten už si totiž porota „vybzučela“ v minulých kolech a nebyla šance ho znovu využít.

Porota v rámci závěrečné porady Velký třesk rozhodla o šesti semifinalistech, z nichž dva mohou postoupit do finále díky diváckému hlasování. Můžete tak rozhodnout o osudu zpěváka Dušana Mičunka, Kataríny Šinkové, taneční skupiny Citadela Mefisto, rapera Kelsa, bubeníka Mickeyho Mikulicy a chlapeckého tria Bike O´Clock.

Přímo do finále se po poradě všech porotců dostalo mladé stepařské duo z Brna. Tobiášovi Koširovi a Sáře Titzové přijeli verdikt osobně říct Diana Mórová a Jakub Prachař (36). Stejně tak Jaro Slávik (45) a Marta Jandová (45) přijeli tuto dobrou zprávu osobně oznámit účastnici Volze Safronové, která okouzlila animací do písku při písni Karla Gotta.

Velké finále rozhodne, kdo získá letošní titul soutěže Česko Slovensko má talent.

Mohlo by vás zajímat

Další články