Nastávající maminka Kinga pochází z Polska, ze kterého se odstěhovala před devíti lety. Budoucí tatínek Štefan je zase Slovák. Jejich seznámení bylo neobvyklé, stejně jako průběh příchodu jejich prvního potomka.

Tenhle pár se seznámil na Valentýna, ale Kinga byla v té době ještě s úplně jiným partnerem. Ten samozřejmě začal žárlit, že se jeho přítelkyně baví a stýká s někým jiným. Žárlivé scény nezůstaly jen u slov a bývalý přítel na Kingu vztáhl ruku.

Ta si tohle chování nenechala líbit a odešla od něj ke Štefanovi, se kterým je dodnes. Jejich společný osud je ale nelehký a život se s nimi rozhodně nemazlí. Když zaměstnavatel budoucí maminky zjistil, že čeká dítě, bez milosti ji vyhodil.

Podobně dopadl také Štefan, který přišel o práci. Dvojice tak skončila na ubytovně v jedné místnosti. Když Kinga přijíždí sanitkou do nemocnice, tak je zdraví jejího miminka vážně ohroženo. Jak informoval o tom server Nova.cz, plodová voda prvorodičce totiž odtekla už před delší dobou, a to je pro miminko velmi rizikové.

Další šok přijde, když se porodní asistentka Kingy zeptá, kolik cigaret kouřila denně během těhotenství. „Kouříte? Kolik denně? Myslím teď v těhotenství,“ ptá se asistentka. „Deset?“ sdělí váhavě otec.

„To je dost,“ odvětí asistentka. „Tak pět?“ opět váhá tatínek, zatímco Kinga raději mlčí. Tenhle díl bude opět plný napětí a emocí. Máte se na co těšit.