Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Porodila v zákulisí Rihanniny přehlídky: Teď modelka Slick Woods (23) bojuje s rakovinou

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
nemoc
Teprve 23letá modelka a dobrá kamarádka zpěvačky Rihanny (31) svým fanouškům přiznala, že bojuje s rakovinou a podstupuje chemoterapie. Slick Woods, která je známá především díky přehlídce Rihanniny kolekce, na které se po molu procházela jen chvíli před porodem ve velmi vyzývavém spodním prádle a následně v zákulisí porodila, vzkazuje, že od lidí nechce lítost.

Modelce Slick Woods je pouhých 23 let, doma má malého chlapečka jménem Saphir a pracovní nabídky se jí jen hrnou. Už v tak mladém věku však přiznala boj se zákeřnou nemocí a fanouškům prozradila, že prochází sérií chemoterapií. Svou chorobu však vnímá s humorem stejně jako léčbu, na svůj Instagram totiž napsala, že je alespoň už úplně plešatá.

Poté, co Slick oznámila, že absolvuje chemoterapie, spousta jejích fanoušků a kolegů jí začala v komentářích na sociálních sítích posílat sílu, našla se však spousta takových, kteří ji litovali. Těm modelka poslala jasný vzkaz – lítost si nechte, já ji nechci a nepotřebuji.

Ačkoliv Woods spolupracuje s velmi známými módními návrháři, nejvíce se zviditelnila jako těhotná modelka na přehlídce kolekce spodního prádla zpěvačky Rihanny. Po molu se procházela jen krátce před termínem a v zákulisí přišlo to, co nikdo nečekal – začala rodit. Na fotku z přehlídky se podívejte v galerii.

Související články

Další články