Naprosto nepochopitelně poslali před rokem Lizzie Hines z porodnice domů. Řekli jí, že rodit ještě nebude a že nemusí mít strach. Byl to ale velký omyl, který mohl skončit obřím neštěstím.

Lizzie zrovna procházela kolem známého striptýzového klubu v Londýně, když dal její první syn Louis vědět, že už chce na svět. Žena musela porodit na chodníku. Díkybohu se kolem ní srotilo několik lidí, kteří Lizzie pomohli.

Malý Louis oslaví 22. prosince první narozeniny a mladá Londýňanka by mu chtěla dát symbolický dárek. Nejvíc jí před rokem pomohl neznámý muž. Věnoval jí svou velkou šálu, aby do ní mohla Louise zabalit. Teď by se s ním ráda seznámila a poděkovala.

„Moc na Facebook nechodím, ale asi to jinak nepůjde. Zajímalo by mě, jestli bych se mohla potkat s člověkem, který mi před rokem dal šálu pro mého syna?“ prosí Lizzie na sociální síti každého, kdo by mohl mít o neznámém hrdinovi nějakou informaci.

Příběh Lizzie je dojemný a varovný zároveň. Pokud budete cítit, že už na vás jde porod, určitě se od nemocnice nevzdalujte, i kdyby vám doktoři tvrdili cokoliv.