Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Porodila syna před striptýzovým klubem: Teď matka hledá hrdinu, který jí moc pomohl!

Přesně před rokem žena porodila na ulici krásného syna!
Z porodnice ji poslali domů s tím, že porod ještě není na pořadu dne. Jenže syn Angličanky Lizzie Hines se začal drát na svět jen o hodinu později. Žena v té chvíli zrovna procházela kolem striptýzového klubu, kde také svého prvního potomka porodila. Jen zázrakem šlo všechno hladce.

Naprosto nepochopitelně poslali před rokem Lizzie Hines z porodnice domů. Řekli jí, že rodit ještě nebude a že nemusí mít strach. Byl to ale velký omyl, který mohl skončit obřím neštěstím.

Lizzie zrovna procházela kolem známého striptýzového klubu v Londýně, když dal její první syn Louis vědět, že už chce na svět. Žena musela porodit na chodníku. Díkybohu se kolem ní srotilo několik lidí, kteří Lizzie pomohli.

Malý Louis oslaví 22. prosince první narozeniny a mladá Londýňanka by mu chtěla dát symbolický dárek. Nejvíc jí před rokem pomohl neznámý muž. Věnoval jí svou velkou šálu, aby do ní mohla Louise zabalit. Teď by se s ním ráda seznámila a poděkovala.

„Moc na Facebook nechodím, ale asi to jinak nepůjde. Zajímalo by mě, jestli bych se mohla potkat s člověkem, který mi před rokem dal šálu pro mého syna?“ prosí Lizzie na sociální síti každého, kdo by mohl mít o neznámém hrdinovi nějakou informaci.

Příběh Lizzie je dojemný a varovný zároveň. Pokud budete cítit, že už na vás jde porod, určitě se od nemocnice nevzdalujte, i kdyby vám doktoři tvrdili cokoliv.

Mohlo by vás zajímat

Další články