Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Porodí pořádného cvaldu: Mesarošová to má za pár, přesto neleží doma

Dominika už má pořádný pupek.
Zdroj: profimedia /instagram
+ Dalších 86 fotografií
Silikonová modelka Dominika Mesarošová (32) už se vzhledem k vysokému stupni těhotenství pomalu, ale jistě profuňuje k blížícímu se porodu. Ve 35. týdnu dorazila na očekávanou akci Muž roku 2018. A zatímco ze začátku to vypadalo, že na svět snad přivede jednohubku, jak málo přibírala, nyní se její pupíček opravdu nedá přehlédnout. Bude to asi pořádný cvalík!

Modelka Dominika Mesarošová to má opravdu za pár a porod může přijít každou chvíli. I přesto nelení doma s nohama nahoře a vyrazila na akci plnou testosteronu Muž roku 2018, kde se to hemžilo jen samými svalovci.

Na událost si dokonce obula i boty na klínku, které jí v konečném stadiu těhotenství posloužily rozhodně lépe než střevíčky. Přeci jen playmate přibrala za poslední dobu další kila (před měsícem měla nahoře 12 kilo), což je znát nejen na bříšku, ale na partiích těla a i na oteklých nohou. Nastávající maminka tedy ví, co je nejdůležitější, pohodlí!

Od samého začátku se Dominika Mesarošová také bojí, aby se jí nenarodil obr. Vždycky si přála chlapečka, což se jí vyplnilo a se svým partnerem Tomášem se jí povedlo otěhotnět hned napoprvé.

Ve 30. týdnu se nám svěřila se svými obavami. „Je ale o dost větší, než by asi mělo být. Trochu se bojím, abych neporodila šestikilové dítě,“ sdělila těhulka.

No, necháme se každým dnem překvapit, jak bude její syn velký a jestli se v budoucnu třeba zúčastní akce Muž roku.

Související články

Další články