Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Porod vražedkyně Janákové odhalil pravdu: Miminko má s vězněm, který roznáší jídlo

+ Další 3 fotografie
Testy DNA
S kým vražedkyně Petra Janáková (29) otěhotněla ve vazební věznici v Hradci Králové? Obvinila ze znásilnění tři dozorce, jenže to byla lež. Miminko, které se narodilo na začátku září, má podle všeho se spoluvězněm. Trest si odpykával i v kuchyni, připravené jídlo měl dokonce vězňům roznášet.

Padli si do noty nad špagetami z vězeňské kuchyně? Testy DNA už měly ukázat, kdo je otcem dítěte vražedkyně Petry Janákové (29), která za chladnokrevné zabití sběratele mincí a plánování dalších vražd dostala 30 let!

Jak informoval portál tn.cz, dítě udělal Janákové spoluvězeň z Hradce Králové, jenž vařil v tamější kuchyni. Jídlo údajně ostatním vězňům i roznášel. Pro vzorek DNA si kriminalisté přišli bezprostředně po porodu. Janáková dát DNA odmítala, tentokrát už ale odporovat nemohla.

Případ vyšetřovala Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), protože Janáková obvinila tři dozorce ze znásilnění. K třicetiletému trestu jí tak za křivé obvinění může přibýt několik dalších let.

Vražedkyně si má odsedět ještě 28 let. Na svobodu se kvůli těhotenství dostala letos v červnu. Za mříže se vrátí nejdřív na přelomu příštího srpna a září, až bude mít dítě jeden rok. Její manžel Jaroslav Janák vyfasoval 28 let a sedí ve Valdicích.

Mohlo by vás zajímat

Další články