Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Porod v Ulici: Matěj Jordán se stane otcem a Veronika se nemůže vyrovnat s odchodem manžela

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
ULICE
U Matěje Jordána a jeho přítelkyně Kataríny jde do tuhého. Mladičká Slovenka má porod za dveřmi a Matěj z toho začíná být pekelně nervozní. A není se čemu divit. Jeho život se převrátí kompletně vzhůru nohama. Jednoduché to nemá ani Veronika, která si myslela, že je z nejhoršího venku. Stále nedokáže vidět svého manžela Martina vedle jeho milenky Šárky.

Jak křehké jsou vztahy po rozchodu? Kolik potřebujeme času, abychom mohli udělat tlustou čáru za tím, co nám nevyšlo a pokusit se o nový začátek? Veronika by ráda věřila tomu, že se z rozchodu s Martinem už oklepala, že přijala věci tak, jak jsou, byť to bere jako životní prohru.

Teď bohužel zjistí, že Martinův odchod a vztah se Šárkou je pro ni stále nezacelenou ranou, která začne znovu bolestivě krvácet ve chvíli, kdy by si moc přála být opět šťastná s někým, komu na ní hodně záleží a pravidelní diváci moc dobře vědí, že se jedná o Patrika.

Veronika Maléřová je ale naštěstí chytrá ženská a ne žádná uťápnutá hysterka, takže to Patrikovi vše vysvětlí a on to samozřejmě pochopí. Navíc to vypadá, že se Veronice opravdu líbí. Že by se na ni konečně usmálo štěstí?

Jsme opravdu připraveni na všechny zkoušky, jež nám osud přichystá? Matěj a Katarína se snaží být tomu druhému navzájem oporou, i když mají sami co dělat, aby ustáli vše, co se na ně hrne.

Oba mají starost o dosud nenarozeného potomka, obávají se komplikací, jež by mohly nastat, povzbuzují toho druhého, že všechno bude v pořádku. Dnes se však stane něco, co je hodně vyděsí a kvůli čemu Matěj začne okamžitě shánět doktora.

Katarína totiž začne rodit a Matěj Jordán se stane novopečeným tatínkem. Jak porod v Ulici dopadne?

Související články

Další články