Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Komplikace v těhotenství a nevěra ve vztahu Lucinky a Bohuše Matuše: Vědma promluvila

Lucinka a Bohuš Matuš.
Zdroj: archiv Lucie P.
+ Další 4 fotografie
věštba
Zpěvák Bohuš Matuš (47) a jeho sedmnáctiletá přítelkyně Lucie (17) netrpělivě očekávají příchod dítěte. Věštkyně Graciela exkluzivně pro eXtra.cz vyložila zamilovanému páru karty. Budoucí rodiče zasáhla nečekaná věštba. Jak dopadne Luciino těhotenství a vydrží jejich láska i po porodu?

Karty vědmy Graciely mluví jasně. Bohuše Matuše (47) a jeho Lucinku čekají samé problémy. Konkrétně by měli budoucí rodiče dávat pozor na možné komplikace v těhotenství. Teprve sedmnáctiletá Lucie je totiž podle karet slabá a může se stát, že očekávanou holčičku porodí předčasně. "Vidím, že porodí už v sedmém měsíci těhotenství," řekla vědma Graciela eXtra.cz. Mateřství podle ní bude pro Lucii velmi náročné a neustále bude potřebovat Bohušovu pomoc.

Právě proto začne být podle věštby Bohuš Matuš velmi mrzutý a ztratí energii. "Do budoucna by si měl dávat pozor na své srdce, které je ohrožené," upozornily karty.

Rozchod kvůli Lucince

Stejně jako těhotenství ani jejich vztah nejspíše nebude procházka růžovým sadem. Podle věštby se totiž jejich láska řítí do záhuby. Přestože se budoucí tatínek nechal slyšet, že plánuje Lucii požádat o ruku, svatba se možná neuskuteční. "Teď jsou oba přesvědčení, že jim láska vydrží, Bohuš ale v hloubi duše ví, že to brzy skončí. Lucie na něm bude hledat chyby, a on proto raději uteče," prozradila Graciela eXtra.cz.

Karty ale sdělily, že kromě nespokojenosti do vztahu zamíří i nevěra, která způsobí Bohušovi mnoho stresu. "Lucie ví, že je pro ni Bohuš dobrá partie kvůli penězům. Nakonec si ale začne hledat někoho mladšího," ukončila Graciela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy