Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Porod už se blíží: Jasmina do DETAILŮ popsala své těhotenství

Zdroj: Instagram
+ Dalších 133 fotografií
Zpověď
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) se už brzy dočkají svého prvního potomka. Jasmina má rodit už za několik týdnů a konec období "2 v 1" si plně uvědomuje. Proto zrekapitulovala celý průběh svého těhotenství a odpověděla tak zároveň na zvídavé dotazy fanoušků, které budoucí maminku denně zahrnují.

Po líbánkách v romantické Paříži se Jasmina vrhla na rekapitulaci nejkrásnějšího období ženy – těhotenství. Odpověděla tak zároveň na dotazy jejích fanoušků, které jí neustále chodí.

Novopečená manželka rappera Rytmuse (42) je štěstím bez sebe a přiznává že ji v těhotenství víceméně nic netrápilo. "Nebylo mi zle, je to pro mě krásné období, spí se mi dobře, nehoním svého muže ve tři ráno, protože chci okurky s čokoládou zkrátka proto, že nechci. Chci jen čokoládu 24/7 ( přesně tak, jako když jsem byla dítě), kterou mám vždy ve spíži.

Neupozorňuji na svoje těhotenství 30× za den, ani si nemyslím, že teď potřebuji víc pozornosti jen proto, že jsem těhotná. Nečtu jednu knihu za druhou, nejsem součástí žádných diskuzí ani fór. A čím chci, aby byl náš syn až vyroste? ŠŤASTNÝM. Krásné těhotenství přeji všem budoucím rodičům, "doplnila rozněžnělá Jasmina.

Nastávající maminka Jasmina moc dobře chápe přísloví „Přej a bude ti přáno.“

Související články

Další články