Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Porod už se blíží: Jasmina do DETAILŮ popsala své těhotenství

Zdroj: Instagram
+ Dalších 132 fotografií
Zpověď
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) se už brzy dočkají svého prvního potomka. Jasmina má rodit už za několik týdnů a konec období "2 v 1" si plně uvědomuje. Proto zrekapitulovala celý průběh svého těhotenství a odpověděla tak zároveň na zvídavé dotazy fanoušků, které budoucí maminku denně zahrnují.

Po líbánkách v romantické Paříži se Jasmina vrhla na rekapitulaci nejkrásnějšího období ženy - těhotenství. Odpověděla tak zároveň na dotazy jejích fanoušků, které jí neustále chodí.

Novopečená manželka rappera Rytmuse (42) je štěstím bez sebe a přiznává že ji v těhotenství víceméně nic netrápilo. "Nebylo mi zle, je to pro mě krásné období, spí se mi dobře, nehoním svého muže ve tři ráno, protože chci okurky s čokoládou zkrátka proto, že nechci. Chci jen čokoládu 24/7 ( přesně tak, jako když jsem byla dítě), kterou mám vždy ve spíži.

Neupozorňuji na svoje těhotenství 30x za den, ani si nemyslím, že teď potřebuji víc pozornosti jen proto, že jsem těhotná. Nečtu jednu knihu za druhou, nejsem součástí žádných diskuzí ani fór. A čím chci, aby byl náš syn až vyroste? ŠŤASTNÝM. Krásné těhotenství přeji všem budoucím rodičům, "doplnila rozněžnělá Jasmina

Nastávající maminka Jasmina moc dobře chápe přísloví "Přej a bude ti přáno."

Související články

Další články