Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Porod s tragickým koncem: Majka (†33) UMÍRALA, doktor ji místo pomoci krutě PONIŽOVAL!

Majku místo pomoci při porodu ponižovali!
+ Další 2 fotografie
Mohla se radovat z třetího syna, místo toho je krásná Majka (†33) po smrti. Zemřela při banálním porodu, při kterém nastaly komplikace. Místo pomoci se jí od doktora dostalo jen krutého výsměchu. Nikdo nechápe, jak tohle mohla nemocnice dopustit!

Jako v hororovém filmu si připadal manžel zesnulé Majky, která začátkem srpna rodila v porodnici ve slovenské Považské Bystrici. Nastaly komplikace, doktoři ale podle zdrceného manžela Patrika ani nehnuli brvou!

„Manželka šla do porodnice úplně zdravá. Problémy začaly už na sále, porod trval hodně dlouho a stěžovala si, že nemůže dýchat. Celou dobu byla bez kyslíku. Lékař ji ponižoval, místo toho, aby jí pomohl,“ řekl slovenskému serveru Pluska.sk manžel, který byl přímo u porodu.

„Nejhorší bylo, že si vůbec nevšimli, že manželka krvácí. Dokonce i při oživování museli čekat na krev, protože byla zmražená a nebylo z čeho udělat transfuzi,“ líčí se slzami v očích.

Stav nebohé ženy se stále zhoršoval, a tak ji převezli do nemocnice v nedalekém Martině. „Snažili se jí tam pomoct, jak se jen dalo, zdravotní stav se jí o něco zlepšil, ale byly už poškozeny všechny orgány. Byl konec,“ zoufá si Patrik.

Majka čekala nadměrně velké miminko. Vážilo 4650 gramů a měřilo 54 centimetrů, což měli doktoři při svém postupu zohlednit. To bohužel neudělali a ji to stálo život!

Místo radosti z třetího potomka a oslavy sedmého výročí manželství se teď manžel Majky utápí ve smutku. Ten nejtěžší úkol však teprve přijde, bude muset říct dvěma už větším synům, že jim zemřela maminka.

Okolnostmi tragického porodu se budou zabývat odborníci. Rodina se obrátila na patřičné úřady, které případ prověří.

Mohlo by vás zajímat

Další články