Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Porod Moniky Bagárové zamával s finále SuperStar 2020: Jak se změní porota

Monika Bagárová byla z některých výkonů v šoku.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 21 fotografií
UDÁLOST
Znamená středeční šťastná zpráva pro Moniku Bagárovou (25), která přivedla na svět holčičku Rumiu, komplikace pro vysílání televize Nova? Zpěvačka je výraznou tváří v porotě SuperStar, a tak vyvstává otázka, co bude nyní dál.

Spekulace o náhradě

Nikdo samozřejmě nemůže čekat, že by se krásná umělkyně hned po porodu postavila znovu před kameru. Bude mít snad náhradníka nebo náhradnici? Televize to vyloučila.

"Televize je od začátku na tuto situaci připravena, Monice a Makhmudovi srdečně gratulujeme. Moniku Bagárovou v porotě SuperStar nikdo nahrazovat nebude,“ uvedl pro eXtra.cz PR koordinátor Novy Vojtěch Boháček.

Návrat je ve hvězdách

Samotná Monika těsně před porodem v rozhovoru pro naši redakci razantně odmítla myšlenku, že by jí snad měl po dobu její nepřítomnosti někdo zahřívat křeslo.

"Jak to se mnou a soutěží bude po porodu, to je otázka, na kterou se nedá předem odpovědět. Nevím, jak bude probíhat porod, jaký bude můj zdravotní stav,“ přemítala. "Myslím si, že když tak to Paľo, Patricie, Marián a Leoš zvládnou, je jich tam dost. Rozhodně ale nechci, aby mi v porotě zabral místo někdo cizí. To je moje křeslo!“ říkala naoko vážně Bagárová, která si od začátku vychvaluje štáb pořadu, který jí prý úplně ve všem vycházel maximálně vstříc.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy