Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Porod jí dal pořádně zabrat: První slova maminky Dominiky Mesarošové

Dominika Mesarošová
Zdroj: archiv D. Mesarošové
+ Dalších 86 fotografií
Minulou středu se stala pyšnou maminkou. Playmate Dominika Mesarošová (33) si sice dva dny před porodem, jak svěřila eXtra.cz, myslela, že bude přenášet, když její termín byl 26. září, ale nakonec se přepočítala, když porodila dříve. Redakci eXtra.cz poskytla svá první slova od porodu...

Podle slov Mesarošové byl porod hodně vyčerpávající. Svého syna na svět přivedla 19. září 2018 v Podolí u docenta Krofta, kde se sama narodila, a to rovněž v září, akorát že v roce 1985. „Děkuji moc za gratulace. Mám teď šestinedělí a moc ráda bych byla aktuálně v klidu. Děkuji moc za pochopení,“ byla slova Dominiky, z nichž je znát velké vyčerpání. Sama se svěřila, že o celém průběhu bude své fanoušky informovat. „Až přijde čas, určitě se veřejnosti ozvu,“ dodala krásná maminka, která se s těhotenstvím pořádně zakulatila. „Když jsem totiž otěhotněla, vážila jsem 61 kilogramů, před porodem jsem vážila 78 kilogramů,“ svěřila eXtra.cz.

Krásná Dominika si teď se svým partnerem užívají svého vysněného syna, na kterého se skutečně hodně těšili. Navíc, jak sama svěřila, po náročném porodu chce nabrat nové síly. K miminku oběma partnerům gratulujeme!

Související články

Další články