Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Porod Jasminy Alagič vyšel na desetitisíce: Apartmán i pro Rytmuse a mramorová koupelna

+ Dalších 22 fotografií
To jsou sumy!
Rytmus (42) a Jasmina Alagič (30) si žijí na vysoké noze už od chvíle, kdy se loni na jaře dali dohromady. Jezdí v drahých autech a za Bratislavou mají honosnou vilu. Proto není překvapením, že i rodit chtěla Jasmina v tom nejlepším prostředí. Jejich první syn Sanel přišel na svět v soukromé luxusní porodnici, která si za své služby účtuje astronomické částky.

Jak termín, tak i místo porodu až do poslední chvíle Rytmus (42) s Jasminou Alagič (30) úzkostlivě tajili. Teď už ale víme, že jejich chlapeček Sanel (1 den) přišel na svět v bratislavském soukromém sanatoriu.

label alt

Ceník porodnice

  • Nadstandardní služby hotelového typu: 36 tisíc korun
  • Výběr vlastního lékaře k porodu: 7 700 korun
  • Výběr vlastní anestezioložky: 7 700 korun
  • Výběr vlastní porodní asistentky: 5 100 korun
  • Apartmán pro dalšího člověka na pět dní s parkovacím místem: 25 tisíc korun

Celkem: 81 500 korun

Luxusní zařízení stojí ve vilové čtvrti slovenské metropole a své potomky tam i v minulosti přivedly na svět známé osobnosti. Podle webu cas.sk tam za nadstandardní služby Rytmus s Jasminou utratili přes 80 tisíc korun. Vybrali si totiž vlastního lékaře, anestezioložku a porodní asistentku. Starají se tam o ně navíc jako v hotelu, čímž se cena ještě o několik desítek tisíc navýšila.

„Dorazili přibližně v půl deváté ráno a oba byli vysmátí a spokojení,“ řekl zmíněnému slovenskému listu svědek. Rytmusovi se prý ještě před porodem podařilo v areálu rozpoutat paniku, zničehonic se mu totiž otevřel kufr jeho auta. Vyřešila to jedna z návštěvnic porodnice, přišla k vozu a kufr prostě zabouchla.

Oba se v pátek pochlubili fotkami svého malého uzlíčku štěstí. „Toto nemůžu a nechci s vámi neprocítit: jsem máma! Sanel je s námi a jaké to je? Až to budu moct vyjádřit slovy, určitě vám o tom povím, zatím se to nedá. Bože, děkujeme,“ rozplývala se Jasmina.

Rytmus byl o něco stručnější, ale emoce dal dozajista najevo přímo na místě. „Čekal jsem na tebe celý život, v mém podvědomí jsem tě nosil každý den,“ napsal k fotce s malým Sanelem.

Mohlo by vás zajímat

Další články