Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Porod jako z hororu. Matka zalehla novorozeně, bezvládné tělíčko schovala do křoví

Porod jako z hororu. Matka zalehla novorozeně, bezvládné tělíčko schovala do křoví
Zdroj: Pixabay
Za nevinnou byla u soudu prohlášena dívka, která si prošla děsivými událostmi. Zatímco její o třicet let starší milenec lpěl na tom, aby mlčela o jejich vztahu, otěhotněla. Zjistila to ovšem až ve chvíli, kdy porodila doma v koupelně. Novorozeně bohužel incident nepřežilo. Matka jeho tělo ukryla v živém plotu.

K děsivé události došlo v britském městě Portsmouth. Tamější obyvatelka, jednadvacetiletá Lisa Blagden nevěděla, že je těhotná a neočekávaně porodila u sebe doma v koupelně. Dítě dostalo jméno Ivory Rose, celý incident bohužel skončil tragédií. Žena totiž kvůli ztrátě krve omdlela a spadla přímo na novorozeně, které přestalo dýchat a zemřelo.

Blagden se ho pak pokusila vzkřísit, ale neúspěšně. Napadlo ji, že by dítěti mohl prospět čerstvý vzduch, a tak ho vzala ven na zahradu, kde ho umístila do živého plotu, aby na něj mohla vidět z ložnice. Téměř o měsíc později však tělo přilákalo pozornost zvířat a nakonec bylo nalezeno poblíž rodiště Charlese Dickense

Události popsal advokát Rhys Evans (obžaloba). „O těhotenství nevěděla, byla sama doma a zažila něco, co považovala za extrémní bolesti spojené s menstruací,“ citoval ho portál The Mirror. K tomu, proč schovala dítě do živého plotu, uvedl, že možnost vidět dítě z okna ložnice matce poskytla komfort nebo klid.

Nevinná

Podle advokátky Rebeky Strong (obhajoba) je otec dítěte o 30 let starší než matka, kterou měl přesvědčit, aby si milostný poměr nechala pro sebe s tím, že v opačném případě by se jí její rodina mohla zřeknout.

Soudce označil jednání otce za opovrženíhodné. „Je těžké si představit tragičtější situaci. Nevěřím, že by byl vhodný jakýkoli trest nad rámec toho, co už (Lisa Blagden) utrpěla,“ řekl s tím, že Blagden je nevinná.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy