Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Porod Gudasové (26) byl peklo: Karolína rodila tři dlouhé dny

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 29 fotografií
Porod
Krásná zpěvačka Karolína Gudasová (26) založila rodinku s hokejistou Michalem Neuvirthem (31). Společně žijí v zámoří, kde také vychovávají dvě děti. Karolína se svěřila s hororovým porodem druhého syna, který jí trval tři dny.

Sestra reprezentačního obránce Radka Gudase (28) se provdala za jeho kamaráda Michala Neuvirtha. Karolína společně s ním vychovává dvě děti v zámoří. Nyní má muzikálová zpěvačka čtyři měsíce po porodu. Portálu Expres.cz se Karolína svěřila, jaký byl druhý porod.

Bylo to pro ni peklo. Maličký jí dal pořádně zabrat, rodila ho tři dlouhé dny. "Byl to naprostý horor, měla jsem kontrakce, ale k porodu to pořád nevedlo, takže jsem v bolestech byla tři dny, ale doktoři mi prostě císaře udělat nechtěli, i když jsem je prosila. Na noc mi dávali prášek na spaní, ale já i tak byla unavená k smrti. Myslela jsem, že to snad nikdy neskončí,“ popisovala příšerný zážitek zpěvačka a manželka slavného hokejisty.

Ale naštěstí vše dobře dopadlo. Maličký Marko přišel na svět přirozenou cestou. Karolína na takovýto zážitek sice jen tak nezapomene, ale naštěstí má skvělou oporu v podobě úžasného manžela Michala.

Související články

Další články