Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Porod Evy Burešové zbořil sociální sítě: Gratulace od celebrit i mekáče

Jsou zamilovaní až po uši.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
vzkazy

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (29) přivedla na svět druhého syna. S partnerem Přemkem Forejtem (35) mu dali vznešené jméno Tristan William Forejt a narození jejich prvního společného potomka způsobilo na sociálních sítích pořádný rozruch. Pár se dočkal více než statisícové podpory fanoušků a tisíců krásných vzkazů. Tohle páru přejí celebrity z Česka i Slovenska.

Eva Burešová a Přemek Forejt patří k nejsledovanějším párům českého showbyznysu. Není se tedy čemu divit, že po oznámení narození jejich vysněného miminka Tristana Williama se dočkali na sociálních sítích záplavy krásných vzkazů.

Prvních dojemných slov se ujal Přemek, který je hrdý, jak silnou a statečnou ženu vedle sebe má.

"Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme. Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat, až budeme všichni spolu. Miluji vás, rodinko moje," uvedl šéfkuchař na Instagramu.

Vzkaz od přátel i McDonaldu

Evě a Přemkovi gratulují k narození syna fanoušci, přátelé, rodina i firmy, se kterými pár spolupracuje.

"Jen to nejlepší všem 5 (doufám, že počítám dobře), gratuluji," vzkázala Jitka Boho, která se brzy stane dvojnásobnou maminkou. "Gratulace, užívejte sžívání," napsala zpěvačka Ewa Farna. "Velká gratulace oběma," uvedla Patricie Pagáčová. Ke gratulantům se dále připojili i Eva Decastelo, Kristína Nemčková, Voxel, Taťána Makarenko nebo Eva Perkausová.

Dokonce nechyběl ani vzkaz od McDonaldu, se kterým Přemek spolupracuje. "Milá Evo, milý Přemku, gratulujeme vám! Přejeme celé rodině hlavně hodně zdraví."

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy