Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Porod Artuše dal Ewě Farné pořádně zabrat: Známe překvapivé detaily

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 39 fotografií
miminko
Je to jen pár měsíců, co zpěvačka Ewa Farna (25) oznámila, že čeká miminko. Pěvecká hvězda, která si své soukromí střeží jako oko v hlavě, už před pár dny na svět přivedla svého prvorozeného synka Artuše. Ten jí dal ale pořádně zabrat!

Ewa Farna ještě nedávno skotačila s mikrofonem na pódiu, dnes už je z ní několik dní maminka. Důvěryhodný zdroj pro eXtra.cz uvedl, že se malý Artuš zpěvačce narodil 3. června, tedy v pondělí. Na svět přišel zcela zdráv, maminku však pěkně potrápil.

Dle důvěryhodného zdroje zpěvačka rodila císařským řezem v porodnici v Příbrami. Nyní ji tak čeká hojení jizvy, která ji bude doživotně zdobit břicho. Bude to památka na den, kdy na svět přivedla své první miminko. Jaké komplikace nastaly, že musela jít pod kudlu, není známo.

Zpěvačka chce už brzy znovu vystupovat, zda její bujaré koncertní aktivity nepřekazí fakt, že se musí šetřit a hojit, je otázkou. Snad bude brzy v pořádku a hned jak si zvykne na roli matky, vrátí se na pódia tak, jak slíbila. Fanoušci se na novopečenou maminku těší už teď.

Související články

Další články