Pornoherečka Sabrina miluje plastické operace a podstoupila jich za život už 60. Ta poslední ale dopadla fatálně a žena už se jen tak do nějaké nepohrne. Chtěla mít dokonalé pozadí, a tak se vrhla do plastické operace hýždí. Jenže později jí kolem implantátu začala hnít kůže. Měla velké bolesti a v tu chvíli litovala, že plastiku podstoupila. Navíc jí hrozí závažné onemocnění zvané gangréna.

„Nemůžu vůbec chodit na podpatcích a s tím mám problém v práci. Špatně se mi chodí, bolí to. Navíc nemůžu ani cvičit, takže se pořádně neudržuju ve formě a to vadí mojí práci,“ řekla. Navíc se jí implantát deformuje a její pozadí už rozhodně není podle jejích představ.

„Implantát se deformuje a vytéká z něj tekutina, která může způsobit velké zdravotní problémy. Opravdu se bojím o svoje zdraví,“ řekla zoufale Sabrina. Teď jí navíc hrozí gangréna, které se Sabrina bojí nejvíce. Vůbec nedokáže pochopit, že po práci kvalifikovaných plastických chirurgů bude mít takové zdravotní problémy.

Do plastik už vrazila kolem 25 milionů korun a peněz rozhodně nelituje. Za tu poslední ale platit nehodlá, a navíc chce po lékařích finanční vyrovnání za zpackanou operaci. „Požaduji, aby mi převedli na účet částku necelých pět tisíc dolarů, abych mohla jít na další plastiku, během které by mě dali do kupy,“ dodává s tím, že by to lékaři měli napravit.

„Pořád musím brát léky proti bolesti, můj život je hrozný, jsem psychicky na dně,“ dodala. Zároveň všem doporučuje, aby si před plastickou operací zjistili reference na doktory, komu se vlastně svěřují. Následky totiž pak můžou být fatální.