Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Pořízková se vyzpovídala ze svého trápení: Co jí vehnalo slzy do očí

Pavlína Pořízková je vzorem pro mnohé ženy.
Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
zpověď
Supermodelka a bývalá žena nedávno zesnulého rockera Pavlína Pořízková (55) se podělila se svými pocit. Na sociální sítě nahrála velmi dojemné video.

Krásná topmodelka Pavlína Pořízková (55) se rozhodla vylít si na svém instagramovém profilu srdce. Je to už osm měsíců, co zemřel její exmanžel Ric Ocasek (✝75), bývalý frontman skupiny The Cars. Spolu s ním má česká rodačka dva syny. Ačkoliv už byl ke konci jejich vztah dost našponovaný, Pavlína pořád bojuje se smutkem.

Pavlína na sociální síť nahrála video, ve kterém pláče.Na příspěvek upozornil web Blesk.cz. Svůj záměr, proč to udělala, vysvětlila v popisku u příspěvku. "Jsem člověk, který nepláče. Už v dětství jsem pochopila, že slzy znamenají slabost. Naučila jsem se proto plakat jen v soukromí. V posledních pěti letech ale pláču víc než za zbylých padesát let dohromady. Už jsem to dál nemohla vydržet, musela jsem přiznat porážku."

Dále supermodelka dodala, že se pokouší nebát se toho, že ukáže světu svou zranitelnost. "Nepomohlo to, ale bylo to nevyhnutelné."

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I am a person who doesn’t cry. I understood early on as a child that my tears were pointless, and only made me seem weak. I trained myself to cry only in private. In movies where I had to cry, I felt more naked and vulnerable than actually being naked. In the last five years I have cried more than in all my fifty years combined. I had to show my tears- I could no longer hold them all to myself. I had to admit defeat. It was not cleansing, it did not help. But it was unavoidable. Now I cry often. I have things to cry about- don’t we all? It still doesn’t help; if anything it gives me a headache. But I try not to be so scared of showing my vulnerability. Sometimes, when I do, people around me do as well, and the deeper understanding of one another is the pay-off. (And yes, I recognize the inherent narcissism in videoing yourself crying and posting it.😛) #tears #crying

Příspěvek sdílený Paulina Porizkova (@paulinaporizkov),

Pořízková a Ocasek se od sebe odloučili již v roce 2016. Přesto se Pavlína o svého muže starala do posledních chvil a byla to právě ona, kdo našel hudebníka ležet bezvládně na zemi.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy