Dívka (14) utekla a chtěla se zabít, večer se vrátila domů

Zdroj: profimedia
Vyhrožovala sebevraždou, dokonce si už rozřezala ruku. Čtrnáctiletá dívka z Prahy 9 ve středu utekla z domova. Byla v ohrožení života a policisté po ní pátrali. Naštěstí se po několika hodinách sama vrátila.
Čtrnáctiletá dívka utekla z domova a rodiče ji nemohli najít. Ještě předtím pohrozila, že se zabije, a pořezala si levou paži žiletkou. Večer se sama vrátila. „Nic se jí nestalo,“ řekla mluvčí pražských policistů Violeta Siřišťová.
Pátrání tak mohla policie ukončit.
Dívka je 165 centimetrů vysoká, má hubenou postavu, modré oči a částečně obarvené modro-černé vlasy na mikádo. V nose má piercing ve tvaru kroužku. „Naposledy byla oblečená do modrých riflí, růžového kabátku do pasu a na nohou měla sportovní černé tenisky,“ upřesnila Siřišťová.
Trnitá cesta Kristiny Kloubkové: Nesplněné sny, vztah s kolegou či život před kamerou
Související články

Hrůza v Praze: Po střelbě našla policie na ulici mrtvolu, další člověk je zraněný

Policie dopadla muže, který se měl se zbraní pohybovat kolem učiliště. Jedná se o učitele

V Kynšperku našli další části dětského tělíčka: Zděšené reakce sousedů

Strach o patnáctiletou Lenku. Rodina se děsí únosu, dívka mohla být omámena drogami

























































