Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Poražený Vémola prchá do Clashe? Na 5. turnaj dorazil i Karlosův manažer

Jaromír Soukup by si k sobě vyzval Karlose Vémolu.
Zdroj: herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
clash of the stars

Jeden z manažerů zápasníka Karlose „Terminátora“ Vémoly vyrazil na pátý galavečer Clash of the Stars, přičemž pár dní před turnajem měl dokonce i jednání se samotnými promotéry organizace. Spekuluje se proto o tom, zda probíhá jednání o Vémolově zápasu pod Clashem. Pro eXtra.cz situaci okomentoval i spolupromotér a moderátor Clash of the Stars, Jakub Jíra. Dojde k navázání spolupráce? 

Propojení zápasníka a hvězdy tuzemské MMA scény Karlose „Terminátora“ Vémoly a organizace Clash of the Stars, která se zaměřuje na amatérské souboje známých tváří, by si donedávna ještě nikdo nedovedl představit. Nyní se však zdá, že i toto spojení je možné!

Na pátém galavečeru COTS, který se uskutečnil v sobotu 10.6. v pražské hale O2 Universum, se totiž objevil i Karlosův manažer Aleš, který měl dokonce jen několik málo dní před turnajem jednání se samotnými promotéry Clashe. Hojně se proto začalo spekulovat o tom, co na místě dělá. Mapuje terén pro Karlose? Vémola navíc nedávno oznámil svůj konec profi kariéry, který plánuje ještě v tomto roce - což dokonale hraje do karet.

Karlos Vémola v Clash of the Stars?

Karlos by navíc nebyl prvním profíkem, který by si střihl zápas v Clashi. Již v minulosti se na turnaji COTS objevil Leo Brichta a na posledním, pátém, galavečeru do zápasu nastoupil i špičkový zápasník Tadeáš „Mawar“ Růžička.

Vémola se navíc nedávno do Clashe i napřímo zapojil - trénoval některé z aktérů u sebe doma, z čehož vzniklo video Den ve Vémolandu. ​Posléze i on sám navštívil galavečer.

Promotér COTS o zápasu Vémoly v Clashi

Ke spekulacím se pro eXtra.cz vyjádřil i spolupromotér COTS Jakub Jíra. Potvrdil, že jednání proběhlo, ale v tento moment nebyl tématem Karlosův zápas. „S Alešem, Karlovým PR manažerem, se známe již delší dobu. Je pravda, že nedávno jsme se setkali na osobní schůzce, kde jsme řešili spoustu věcí, nejen Clash of the Stars. Téma Karlos Vémola a jeho zápas v Clash of the Stars v tuto chvíli není na stole,“ řekl Jíra pro eXtra.cz.

Karlos má platnou smlouvu v Oktagonu, kde má absolvovat ještě několik zápasů. Karlos Vémola je náš kamarád a spolupracujeme společně v rámci různých mediálních výstupů, jako naposledy, kdy si vzal do parády některé z našich zápasnic v průběhu přípravy před jejich zápasy na turnaji Clash of the Stars 4,“ dodal.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy