Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Poražený Karlos Vémola se vrací do ringu: V Oktagonu se objeví už uprostřed léta

Karlos Vémola.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Oktagon MMA

Český Terminátor, Karlos Vémola (37), se po porážce s Patrikem Kinclem (33) opět vrací do klece a to prý už dost brzo. Oznámila to sama organizace Oktagon MMA na svém Instagramu. Na letní Štvanici se 29.7. ke známému bijci přidá ještě Losene Keita a Ivan Buchinger. 

Karlos Vémola rozhodně neplánuje skončit se svou kariérou MMA zápasníka jen tak honem. V Oktagonu se objeví po prohře s Patrikem Kinclem už 29. července na Štvanici. Informovala o tom organizace Oktagon MMA na svých sociálních sítích. Také prozradili jména dalších bijců, kteří se v tento den na akci objeví.

„Neporažený! To je druhé jméno pro Keitu a čekej zápas, který budeš chtít vidět! Návrat Karlose už po 3 měsících! Hlad a motivace ukázat, že s Terminátorem se musí počítat! Buki je zpět! Návrat do hry už na nejkrásnějším turnaji roku, který jste bezmála vyprodali za pouhých 100 hodin,“ napsala organizace na svém Instagramu. A tak je jasné, že se jedná o Losena Keitu a Ivana Buchingera.

Celý program Oktagon 45 bude připraven na dva dny, pátek a sobotu. Karlos by se měl dostavit jako hlavní hřeb sobotního večera. Jméno jeho protivníka si organizace zatím nechává pro sebe. Už teď je ale jasné, že se nebude jednat o soupeře střední divize do váhy 84 kg. „To, co jsem provedl svojí rodině, přátelům, týmu a všem okolo se shazováním do 84, už opakovat nebudu. Do této váhy se vracet nechci. Žádné další hazardování s vlastním zdravím,“ řekl Vémola pro UFC. Účast Karlose na akci redakci eXtra.cz potvrdil mluvčí Oktagonu Jakub Schröder,

Karlos sice promluvil o konci své kariéry, ale to by mělo nastat až po zápase s Atillou Végem v O2 areně. Ne, že by si Vémola musel napravovat reputaci, ale pokud nyní v červenci na Štvanici zaboduje, tak jeho fanoušky to určitě potěší.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy