Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Poražená Lucie Pudilová, jak ji neznáte: Sundala rukavice a zahrála si na modelku

Zdroj: Se svolením Lenky Hatašové
+ Další 4 fotografie
MMA

Sedmadvacetiletá Lucie Pudilová se fanouškům bojových umění představila naposledy v sobotu 24. července na Štvanici v rámci turnaje OKTAGON 26. Ještě před duelem s Brazilkou Talitou Bernardo, který bohužel projela, si někdejší zápasnice prestižní organizace UFC vyzkoušela, jaké to je být modelkou. V ateliéru Lenky Hatašové totiž pro svého nového sponzora nafotila řadu fotek, na jakých Pudilovou fanoušci možná ani nepoznají.Lucii Pudilovou zná většina fanoušků MMA v rukavicích a často zbrocenou krví soupeřek. I proto je možná pro někoho nezvyklé vidět elitní českou zápasnici v šatech. Tuto možnost přitom Pudilová fanouškům nabídla, když nafotila pro svého sponzora dluhopis.eu několik snímků, na kterých pózuje jako modelka.

Na fotkách oblékla například společenské šaty, blyštivé sáčko nebo černý rolák. K tomu využila profesionální makeup a najednou by jen málokdo tipoval, že vidí obávanou válečnici z klece. Před objektivem Lenky Hatašové zapózovala Pudilová i se svým kolegou ze stáje známého sponzora Matušem Juráčkem.

Pudilová byla favoritkou

"Celý den jsem si moc užila. Cítila jsem se jako filmová hvězda a myslím, že fotky od Lenky jsou pro mě památka na celý život. Mám z nich velkou radost a děkuji klukům z dluhopis.eu, že mi to umožnili zažít. V sobotu udělám maximum pro to, abych potěšila já je," říkala s úsměvem před zápasem Lucie Pudilová.

Sedmadvacetiletá česká zápasince nastoupila proti o sedm let starší ranařce Talitě Bernardo. Brazilka sice byla v duelu jasným outsiderem se skóre 6 výher a 4 porážky. Jenže ouha. ​Čtyřiatřicetiletá Jihoameričanka většinu střetnutí odpracovala perfektně na zemi. Příbramská rodačka tak příliš příležitostí k ofenzivě nedostala a poprvé se musela v MMA zápase v OKTAGONU sklonit před svou soupeřkou.

Související články

Další články