Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Poražená Chili z MasterChefa: Myslela jsem, že to bude zábava, pak jsem se rozklepala

Poražená Chili z MasterChefa: Myslela jsem, že to bude zábava, pak jsem se rozklepala
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
masterchef
Ve středu mohli diváci opět vidět další duel v kuchyni MasterChef Česko. Tématem tentokrát byly chyby a jak se z nich poučit. Proti sobě stanuly Lea a Chili, které měly společné to, že dokázaly ze surovin vykouzlit naprosto delikátní pokrm, ale na druhou stranu občas udělaly takový přešlap, že porotcům se protáčely panenky. Ze souboje nejlepších nakonec odcházela jako vítěz Lea a poražená Chili popsala v rozhovoru eXtra.cz své pocity při návratu do pekelné kuchyně.

Sympatická účastnice MasterChefa 2020 Chili patřila mezi jedny z nejoblíbenějších soutěžících a svým milým a optimistickým přístupem si získala srdce řady diváků. Proti Chili se postavila Lea Skálová, kterou si lidé mohou pamatovat z MasterChefa 2019.

Obě dvě dívky mají hned několik společných rysů a porotci se proto rozhodli, že souboj Chili a Ley může být pěknou podívanou. "Myslela jsem si, že to bude taková přátelská zábava. Zkrátka vaření na pohodu, ale jakmile jsem se tam zase ocitla, nervozitou jsem se rozklepala. Byl to souboj na ostří nože, ale chápu. Je to reality show," řekla Chili eXtra.cz.

Talentovaná Chili o sobě říká, že ráda boří hranice, experiementuje a nechce dělat věci určitým způsobem jen protože se tak dělaly odjakživa. "Mám velký respekt pro tradiční recepty, ale baví mě je kreativně interpretovat a obohacovat o netradiční kombinace. Úplně nejvíce mě ale baví se učit kuchařskému řemeslu."

V těsném souboj nakonec zvítězila Lea, ale optimistická Chili si z prohry nic nedělá a na své spoluhráče pěje jenom ódy. "Mezi soutěžícími panovala přátelská atmosféra. Celkově jsme se navzájem bavili a myslím, že na to, že jsme spolu trávili tolik času, jsme si vlastně opravdu sedli. Soutěž je extrémně náročná psychicky i fyzicky a mít partu, která je fajn, pak udělá velký rozdíl v tom, jak zvládáte některé své přešlapy nebo celkový tlak," dodala.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy