Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pořádný trapas stylisty: Kerndlová oblékla před měsícem totožné šaty jako nyní Babišová

+ Dalších 77 fotografií
trapas
Tak tohle je docela velký přešlap. Na Moniku Babišovou (44) se pěje chvála odevšad, a to díky jejím prvotřídním modelům, které oblékla na návštěvu v Bílém domě. Zejména pak Babišová zazářila v půvabných šatech z kolekce Victorie Beckham. Problém ale nastal ve chvíli, kdy se zjistilo, že totožné šaty oblékla i Tereza Kerndlová (32) v The Voice. Tady udělal stylista pěknou chybu...

Filip Vaněk je přední módní stylista, který obléká hvězdy českého šoubyznysu. Před měsícem oblékl Terezu Kerndlovou a nyní připravoval Moniku Babišovou (44) na návštěvu k Donaldu Trumpovi a Melanii Trump.

Trapas nastal ve chvíli, kdy se zjistilo, že stejné šaty vynesla před měsícem i Tereza Kerndlová v pěvecké soutěži The Voice. „Moniku jsem do Bílého domu oblékal, ale ona si tyhle šaty koupila už před tři čtvrtě rokem. Má je i v černé barvě, jsou super na tyhle příležitosti,“ řekl Blesku Filip Vaněk.

„Byla jsem překvapená, protože jsem ty šaty měla na sobě před necelým měsícem a myslela jsem si, že máme u nás v České republice větší výběr a možnosti,“ řekla velmi zaraženě Tereza Kerndlová (32), když viděla Moniku Babišovou ve stejných šatech, jako měla ona.

„Pro The Voice Terezu oblékala Zuzana Straková, tyhle šaty si Nova koupila pro své účely,“ snažil se bránit Vaněk. „Není to pravda, ty šaty jsme s Filipem vybírali osobně,“ dodala Kerndlová.

Mohlo by vás zajímat

Další články