Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Pořádně si ho prohlédněte: Tohle je tvář hovada známého jako Džihád John!

Mohammed Emwazi, nejhledanější prase na světě.
+ Další fotografie
Londýňan z arabské rodiny přistěhovalců. Podívejte se do tváře přírodního omylu známého jako Džihád John.

V Sýrii je od roku 2012 a podle deníku Daily Mail, který zprávu o jeho totožnosti přinesl, tam frnknul britské rozvědce přímo před nosem. Ti ho totiž sledovali pro jeho nenávistné řeči.

Kde ale vzal Mohammed Emwazi, jak zní jeho pravé jméno, takové názory a proč, to se zatím neví, do roku 2009 to byl spořádaný vysokoškolský student, který snil o sportovní kariéře a poté o uplatnění v oblasti obchodního managementu.

Vyrostl v severním Londýně a jeho rodina je podle informací spořádaná, zatímco on jediný se stal shnilým jablkem na zdravém stromě. Co Mohameda dovedlo na jeho životní pouti až k podřezávání rukojmí, to se právě teď pokouší rozplést britská rozvědka.

Už po prvním videu, v němž se „proslavil“ vraždou amerického novináře Jamese Foleyho, byla Anglie na nohou, protože okamžitě poznali jeho nezaměnitelný londýnský přízvuk. Teď je čeká druhé kolo, a to přímo jeho zabití.

Tak se mu podívejte do tváře. Zbabělcovi.

Mohlo by vás zajímat

Další články