Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pořádná podpásovka Mikolase Josefa: Po úspěchu na Eurovizi se vykašle na Česko!

Mikolas Josef
+ Dalších 8 fotografií
Včerejší výkon Mikolase Josefa (22) na finálovém večeru Eurovize byl famózní. Mladý zpěvák v hale v portugalském Lisabonu konečně předvedl, že i Češi na to mají a nehrají v této soutěži druhé housle. Jenomže Mikolas se teď chce na rodnou hroudu vykašlat. Česko mu zřejmě není dost dobré!

Skončil šestý na Eurovizi, což je ohromný úspěch. Mikolas Josef předvedl parádní show, a přestože u odborných porot vcelku propadl, na přední příčky ho vyhnaly hlasy diváků z celého kontinentu.

A protože železo se musí kout, dokud je žhavé, nehodlá ani Mikolas ponechat nic náhodě. Hvězdnou kariéru však nechce rozjet v Česku, ale za oceánem!

„Následovat bude moje kariéra. Snad vystoupíme v pondělí večer pro fanoušky na Václavském náměstí, ale pak bude následovat cesta do Los Angeles, kam se asi budu stěhovat a žít. Děkuji Eurovizi za tu možnost,“ prozradil Mikolas deníku Blesk.

Tohle je zpráva, kterou nikdo nečekal. Když už si řada lidí myslela, že máme v našem šoubyznysovém rybníčku novou tvář se zlatem v hrdle, oznámí Mikolas, že chce pláchnout. Snad to nejsou přehnané ambice, vždyť ještě před rokem se živil jako uklízeč. Doufejme, že to klapne a bude se aspoň jednou za čas vracet.

Mohlo by vás zajímat

Další články