Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Pořádná fackovačka ve Slunečné: Rány schytá Sylva i záporák Roman

Ve Slunečné budou lítat facky.
Zdroj: Archiv TV Prima
+ Dalších 7 fotografií
slunečná
Ve Slunečné nebude opět nouze nejen o napětí, ale také o pár pořádných facek. Štěpána dostihne žárlivost, a tak se rozhodne si to se Sylvou vyřídit pěkně po chlapsku. A Pupík zase začíná vystrkovat růžky v Solange, díky čemuž slízne pár pořádných ran i on.

Štěpánovi v podání herce Jana Plouhara zatemní žárlivost mozek a v okamžiku, kdy zjistí, že se jeho žena Sylva sešla v hospodě s kolegou, vystřihne ukázkovou scénu, která představitelku Sylvy coby Báru Jánovou srazí na kolena. V opilosti a zuřivosti se Štěpán napřáhne a ranami nešetří. "Všechno to probíhalo v pohodě a korektně. Bára je nesmírně tvárná, takže mi uhnula těsně a vypadalo to krásně. Předem se samozřejmě domlouváme, všechno máme nazkoušené. Nejprve jedeme krokem, abychom si upřesnili, kde bude kdo stát, co bude následovat po této replice, a nakonec to zkusíme v reálném čase," popisuje natáčení fackovacích scén hlavní aktér.

Chování Štěpána herce nezaskočilo

Chováním svého hrdiny není herec vůbec překvapen, a tak když ho čekalo toto natáčení, byl s ním smířený. "To, že se jeho chování ponese v tomto duchu, dost naznačovaly předešlé díly, takže jsem nebyl chováním Štěpána zaskočen. Alkohol a podobné věci dávají dohromady scény, které z toho vyplynuly." Neurvalé chování Štěpána očekávala od scenáristů i Bára Jánová, která Janu Plouharovi nastavovala svou tvář. "S Honzou se cítím v bezpečí, není problém. Na všem se domluvíme a jdeme na to. Už jsme spolu podobné scény točili a musím říct, že to šlo v pohodě," prozrazuje seriálová Sylva, která ale nebude sama, kdo to v dnešním díle schytá.

Budou lítat další facky

Na rozdíl od Sylvy si záporák Roman Maxa o pár facek koleduje a je předem varován. "Roman se objeví v kanceláři, protože chce zpátky do firmy, ale jeho strýc John ho vyžene a na cestu mu pár naloží. "Mám rád takové scény, kdy se něco děje. S Marošem Kramárem to bylo v pohodě, k ničemu zásadnímu nedošlo, ve zdraví jsme přežili všichni a myslím, že jsme si to užili," usmívá se Filip Tomsa, který je duší sportovec a má rád rozruch před kamerou. "Samozřejmě do toho dáme víc energie, aby to vypadalo reálně. Nebojíme se chytit pořádně za kostým, a když z něj náhodou ulítne knoflík, tak se nic neděje. Důležité je, aby to bylo hezké na kameru a vychytal se správný úhel," prozrazuje.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy