Na Daru Rolins (45) toho bylo pravděpodobně v posledních dnech už hodně. Proto se rozhodla, že opustí celý tenhle šrumec, který jí příliš nepřidává na dobré náladě, a vyrazila se svou desetiletou dcerou Laurou na dovolenou.

Je sice hrozně fajn, že si Rytmus (41) našel tak brzy po rozchodu se zpěvačkou novou lásku, ale možná by se měl trochu mírnit ve svých výrocích. Přece jenom byl s Darou sedm let a i když se rozešli v dobrém, některá slova zabolí.

Rytmus v poslední době rád vykřikuje do světa, že v životě nebyl šťastnější a zamilovanější, což by samozřejmě zamrzelo každou ženu. Slovenská diva je ale na dovolené evidentně šťastná. „Jsem vděčná za ty momenty, kdy můžu nechat čas plynout pomaleji, nepřemýšlet v běhu, ale v sedě a ještě lépe v leže,“ svěřila se na sociálních sítích.

Fanouškům ale vrtá hlavou ještě jedna věc. Dara se chlubí na Instagramu hodně odvážnými fotkami a nějak jim nejde do hlavy, že by autorkou byla malá Laura. Je snad možné, že se za fotoaparátem skrývá Dařina nová láska, kterou zatím nechce prozradit?

Všichni by Daře hrozně moc přáli, aby konečně našla tu pravou lásku a byla šťastná. Tak snad brzy najde toho pravého. Budeme jí držet palce!