Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Pořádná facka Rytmusovi jako odplata: Fotí tyhle žhavé snímky nová láska Dary Rolins?!

Je v tom snad nějaký neznámý pan Božský?
Zdroj: instagram
+ Dalších 88 fotografií
Dara Rolins (45) to nemá v poslední době vůbec lehké. Sama sice tvrdí, že se z rozchodu už dávno otřepala a s Rytmusem (41) zůstávají dobrými přáteli, ale všichni víme, jak to chodí, když končí vztah, který navíc trval dlouhých sedm let. Není proto divu, že si sbalila kufry a odjela se svojí milovanou dcerou Laurou (10) na dovolenou. Svůj instagramový účet plní žhavými fotkami a fanoušci se začínají ptát, zda se v jejím životě náhodou neobjevil nový muž, který chce prozatím zůstat v utajení.

Na Daru Rolins (45) toho bylo pravděpodobně v posledních dnech už hodně. Proto se rozhodla, že opustí celý tenhle šrumec, který jí příliš nepřidává na dobré náladě, a vyrazila se svou desetiletou dcerou Laurou na dovolenou.

Je sice hrozně fajn, že si Rytmus (41) našel tak brzy po rozchodu se zpěvačkou novou lásku, ale možná by se měl trochu mírnit ve svých výrocích. Přece jenom byl s Darou sedm let a i když se rozešli v dobrém, některá slova zabolí.

Rytmus v poslední době rád vykřikuje do světa, že v životě nebyl šťastnější a zamilovanější, což by samozřejmě zamrzelo každou ženu. Slovenská diva je ale na dovolené evidentně šťastná. „Jsem vděčná za ty momenty, kdy můžu nechat čas plynout pomaleji, nepřemýšlet v běhu, ale v sedě a ještě lépe v leže,“ svěřila se na sociálních sítích.

Fanouškům ale vrtá hlavou ještě jedna věc. Dara se chlubí na Instagramu hodně odvážnými fotkami a nějak jim nejde do hlavy, že by autorkou byla malá Laura. Je snad možné, že se za fotoaparátem skrývá Dařina nová láska, kterou zatím nechce prozradit?

Všichni by Daře hrozně moc přáli, aby konečně našla tu pravou lásku a byla šťastná. Tak snad brzy najde toho pravého. Budeme jí držet palce!

Mohlo by vás zajímat

Další články