Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pořádná divočina v Ulici: Z hodného Filipa se stává sukničkář a fracek

Kristýna Filipa miluje.
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
ulice
Jak přesvědčit někoho, kdo nás odepsal, že si zasloužíme druhou šanci? Bedřich má kvůli Danovi obrovské výčitky svědomí. Zároveň je ale i docela obezřetný, protože se zdá, že Zuzana, která ho před ním varovala, má zřejmě v lecčems pravdu. Když se navíc Dan opět zničehonic neohlášeně objeví, Bedřich se už neudrží. Jenomže Bedřich není jediný, který se potýká s pořádnými problémy.

Co všechno si občas dovolí téměř dospělé děti vůči svým rodičům? Kdy je nejvyšší čas odkázat je rázně do patřičných mezí a dát jim jasně najevo, čí pravidla doma platí? Veronika si myslela, že s Filipem, kterému bude za měsíc osmnáct, už může jednat jako s dospělým.

Jenže ten se vymyká veškeré kontrole nejen ve škole, ale také doma. Dělá si, co chce, lže do očí, drze odsekává, je arogantní, mámě přerůstá přes hlavu. Tentokrát to už ale natolik přežene, že se život jemu i jeho blízkým od základů změní.

Plné zuby má už Filipa i jeho máma. Veronika Maléřová, která pomalu začíná nový život, se rozhodla, že Filipa pošle k jeho otci. Jenomže Filip si nebere servítky ani u táty. Jeho nové přítelkyni číšnici Šárce dává jasně najevo, co si o ní myslí.

Navíc se Filip nedávno rozešel s Kristýnou, která je do něj zamilovaná až po uši. Jak tohle dopadne?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy