Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poradíte? Těhotné atletce Rosolové kynou prsa a ona neví, co s nimi

Prsa jenom kynou a kynou…
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
Být vrcholovou atletkou je pěkná fuška. Své o tom ví i Denisa Rosolová (31), která je teď těhotná, a tak si dává pohov. Je v klidovém režimu a má radost, že se tolik nenadře. Co ji ale trápí, je, že jí rostou prsa více, než čekala, a tak to řeší na svém Instagramu. Poradíte jí?

Denisa Rosolová si jako atletka uměla vždycky poradit. Zdá se ale, že v oblasti těhotenství poněkud tápe. Zřejmě nevěděla, že se z jejích áček můžou stát i céčka, což jejímu protějšku Adamu Sebastianu Helceletovi vůbec nevadí. Rosolová je ale v šoku, a tak svůj problém dává k řešení ostatním velmi roztomilým způsobem. Na svém Instagramu.

Celý život prý kupuje podprsenky velikosti A, postupem času jí prsa dorostla do B. A teď už Rosolová neví, co s nimi, jelikož to vypadá, že bude mít dokonce céčka, svěřuje se na svém Instagramu. Áčka znázorňuje jako třešně, béčka jako jahůdky a céčka jako ananasy. Přirovnáním svých prsou k ovoci Rosolová baví celý internet.

Související články

Další články