Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Pořádek v hlavě musí být! Solaříková na Instagramu zmínila psychoterapeuta

+ Dalších 52 fotografií
Hvězda Ulice
Patricie Solaříková (30) patří k herečkám, které se z oplácaného káčátka proměnily postupem času v krásnou labuť. Má dokonalé tvary, příjemný projev... Nyní popsala, že důležité je mít také klid v hlavě.

Od začátku seriálu Ulice byla Patricie Solaříková s tímto nekonečným seriálem spojována. Patricie se ale s rolí Terezy Jordánové po dlouhých třinácti letech v nedávné době rozloučila. Nic netrvá věčně a to si zřejmě uvědomila i Patricie, která má nyní dost času pro sebe. A hledá, jak svůj život ještě zlepšit.

„Mít pořádek v hlavě je strašně důležitý, abyste mohli být v životě spokojenější. Mít pořádek v hlavě je ale zatraceně těžký. A není žádná ostuda, ba naopak, chodit k někomu, kdo nám ten pořádek pomáhá najít a následně udržovat. Ať už je to psychoterapeut, kouč, psycholog,“ svěřila se krásná herečka s tím, že navštěvuje dva odborníky.

V polovině února si Patricie vyrazila na dovolenou na Bali a ještě před odletem na dovolenou si stačila vybrat svatební šaty. Dá se tak předpokládat, že veselka Patricie a jejího přítele Tibora Pagáče klepe na dveře.

Mohlo by vás zajímat

Další články