Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Pořadatelé mají Z OSTUDY KABÁT! Pepa Vojtek a jeho skupina vrací Slavíka!

Skupina se rozhodla ocenění vrátit, dokud nebude jasné, jak to je s hlasy.
+ Dalších 6 fotografií
Skupina Kabát se rozhodla vrátit Českého slavíka. Cenu si Kabáti přebrali o víkendu. Pepa Vojtek a jeho kamarádi nyní chtějí, aby agentura Musica Bohemica objasnila, jak je to s hlasy pro skupinu Ortel.

„Kabát nemá jiné řešení, než Slavíka vrátit pořádající agentuře Musica Bohemica. Ta má teď prostor a čas na to, aby vysvětlila všem, kolik hlasů kdo dostal, kolik jich bylo odečteno a proč,“ sdělil novinářům před úterním koncertem Kabátů v pražské O2 aréně Radek Havlíček, manažer skupiny. Jeho slova mimo jiné přinesl web novinky.cz.

Skupina chce jasné vysvětlení, jak to bylo s hlasováním. Vyjádření, které od pořádající agentury Kabáti dostali během úterý, není prý dostačující. Skupina chce, aby bylo jasně zveřejněno, kolik bodů Ortel získal a kolik mu jich bylo odečteno. Pokud bude Kabát s vysvětlením spokojen, ocenění si zase vezme zpátky.

Podle agentury fanoušci skupiny Ortel porušili pravidla pro hlasování, protože se organizovali na Facebooku. Kabátům tohle vysvětlení ovšem nestačí.

Mohlo by vás zajímat

Další články