Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Jennifer Aniston zbourala Instagram: Ukázala, jak vypadá slavná šestice Přátel po letech

Jennifer Aniston zbourala Instagram: Ukázala, jak vypadá slavná šestice Přátel po letech
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
nostalgie
Jennifer Aniston (50) byla ještě nedávno zapřísáhlou odpůrkyní jakýchkoliv sociálních sítí. Její slavní kamarádi ji však neustále přemlouvali, aby si založila profil alespoň na Instagramu a krásná herečka nátlaku podlehla. Jejím prvním příspěvkem je snímek se všemi pěti kolegy, s nimiž hrála v seriálu Přátelé. Pouto přátelství, jaké tuto šestici pojí, za léta od natáčení seriálu ještě posílilo.

Herečka Jennifer Aniston byla jednou z mála slavných, která si odmítala založit účet na jakékoliv sociální síti. Fanoušci tak měli o jejím životě informace jen z rozhovorů, které poskytovala a z akcí, na nichž se objevovala. Byla to především její kolegyně Courteney Cox, která v Přátelích hrála Monicu, kdo seriálovou Rachel přemlouval k tomu, aby si založila profil alespoň na Instagramu. K nátlaku se pak přidaly další hvězdy a Jennifer zkrátka podlehla.

Své působení na sociálních sítích zahájila Aniston tím nejlepším možným způsobem. Za pouhých pár hodin ji začalo sledovat 7 000 000 lidí a číslo stále stoupá. Může to být hlavně tím, že jejím prvním příspěvkem byl snímek, ze kterého každý fanoušek Přátel šílí - herečka ukázala, jak celá šestice kamarádů vypadá po letech a dokázala, že jejich přátelství je v reálu ještě silnější než před kamerou.

Přátelské pouto mezi protagonisty nejikoničtějšího sitcomu všech dob nezničila ani léta, která uběhla od konce natáčení. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, David Schwimmer a Matt LeBlanc v poslední době na sociálních sítích ukazují, že stejně jako jim přibývají vrásky, přibývají i společná setkání. Tohle je ale úplně poprvé, co se legendární šestice po letech ukázala v kompletní sestavě. Podívejte se do galerie, jak jim to společně sluší.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy