Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pořád ve stresu! Pohublá Ewa Farna strávila Silvestra hodně odlišně...

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 68 fotografií
Je nezastavitelná... Tak se dá smýšlet o Ewě Farne (24), která na rozdíl od jiných strávila silvestrovské veselí pracovně. Žádný divoký mejdan plný bublinek a rachejtlí se nekonal. Naopak, byla v zápřahu...

Nutriční chameleon Ewa se opět pochlubila snímkem, který kritikům zavře pusy. Vyfotila se na horách v kabátu, z něhož jí vykukuje jen hlava a dá se říct, že značně pohubla. Možná si vzala kritiku mnohých k srdci a upustila od přejídání se bramborovým salátem a vanilkovými rohlíčky v době svátků.

Krásná Ewa poté opustila zasněžené vrcholky hor a zajela si pro Zlaté album. "Teď ještě procházky v horách a zítra Silvestr na scéně v Polsku," uvedla ke snímku zpěvačka den před Silvestrem.

Následně si talentovaná kráska převzala ocenění za skladbu Echo, kterou nazpívala s polským rapperem Kaenem. "Máme zlaté album s Kaenem za skladbu Echo. Jsem nadšená, je to krásné. Děkuji Vám, drazí fanoušci," dodala ke snímku, na němž stojí vedle mladého umělce a "pusinkuje" cenu.

Ewě se tak závěr roku hodně povedl. A po pracovním masakru se zpěvačka rozhodně těšila, až si odpočine se svým milovaným manželem Martinem Chobotem, který je jí velkou oporou.

Související články

Další články