Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pořád ve stresu! Pohublá Ewa Farna strávila Silvestra hodně odlišně…

Ewa měla hodně pestrý závěr roku.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 69 fotografií
Je nezastavitelná... Tak se dá smýšlet o Ewě Farne (24), která na rozdíl od jiných strávila silvestrovské veselí pracovně. Žádný divoký mejdan plný bublinek a rachejtlí se nekonal. Naopak, byla v zápřahu...

Nutriční chameleon Ewa se opět pochlubila snímkem, který kritikům zavře pusy. Vyfotila se na horách v kabátu, z něhož jí vykukuje jen hlava a dá se říct, že značně pohubla. Možná si vzala kritiku mnohých k srdci a upustila od přejídání se bramborovým salátem a vanilkovými rohlíčky v době svátků.

Krásná Ewa poté opustila zasněžené vrcholky hor a zajela si pro Zlaté album. „Teď ještě procházky v horách a zítra Silvestr na scéně v Polsku,“ uvedla ke snímku zpěvačka den před Silvestrem.

Následně si talentovaná kráska převzala ocenění za skladbu Echo, kterou nazpívala s polským rapperem Kaenem. „Máme zlaté album s Kaenem za skladbu Echo. Jsem nadšená, je to krásné. Děkuji Vám, drazí fanoušci,“ dodala ke snímku, na němž stojí vedle mladého umělce a „pusinkuje“ cenu.

Ewě se tak závěr roku hodně povedl. A po pracovním masakru se zpěvačka rozhodně těšila, až si odpočine se svým milovaným manželem Martinem Chobotem, který je jí velkou oporou.

Související články

Další články