Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Pořád to tam je. Divačky se rozplývají: Zbožňovaný Jiří Bartoška je pro ně stále přitažlivý

+ Další 4 fotografie

S hercem Jiřím Bartoškou (74) to je už celá desetiletí stejné: v osmdesátých a devadesátých letech byl sexidolem, ale i nyní, kdy už je z něj věkem ctihodný kmet, má mezi fanynkami řadu obdivovatelek. Podívejte se na video z nového filmu Zbožňovaný, v němž má hlavní roli a kde z něj opět charisma stříká na všechny strany.

Jiří Bartoška si zahrál nevěrníka

Prezident karlovarského festivalu a herec Jiří Bartoška měl loni kvůli covidu volno, čehož využil scenárista a režisér Petr Kolečko (Most!, Lajna, Masaryk, Okresní přebor, Trpaslík, Vyšehrad, sKORO NA mizině) a zlanařil ho do filmu Zbožňovaný o uznávaném dětském lékaři na maloměstě, který sice má zdánlivě spokojené manželství s pečující ženou (Zuzana Kronerová), k tomu už má ale 38 let i milenku (Ivana Chýlková).

A když jde do důchodu, dlouho utajované tajemství praskne a vlastně se ukáže, že moc dobře utajené nebylo. Hořkosladká komedie o nevěře, lásce, odpuštění a uzurpátorství ukazuje Jiřího Bartošku v nezvyklé poloze.

Zbožňovaný herecký bůh

„Že jsme ho pro film získali, za to jsem moc rád. Petr Kolečko přinesl dokonalý materiál, pro který bylo potřeba dokonalého herce. Boha mezi nimi. Byli jsme moc rádi, že kývl. Charisma má na rozdávání, i když zrovna mlčí, doslova z něj stříká i z pláten kin,“ řekl eXtra.cz producent Zbožňovaného (v kinech od 23. 9. 2021) Pavel Pásek.

Sex-appeal

I divačky se v reakcích na trailer rozplývají.

U Barťáka je opravdu jedno, jestli mu je třicet, nebo 70. Pořád je to chlap, ke kterému vzhlížím, který se mi líbí. Stále má sex-appeal,“ píší některé nadšeně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy