Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pořád to tak bolí… Rodina se loučí s Petrem Hübelem (†24), který rakovinu odjel léčit do pralesa k šamanům

V Brně probíhá poslední rozloučení.
Zdroj:
+ Dalších 16 fotografií
Rodina a kamarádi se loučí s Petrem Hübelem (†24), kterého zabila zlá rakovina. Petrovi bohužel nedokázali pomoci ani šamani v peruánské džungli. Pohřeb bude ve znamení duhy. Petr si nepřál, aby lidi přišli v černém.

Petr Hübel odletěl bojovat s rakovinou až na druhý konec zeměkoule. Peruánští šamani se snažili, co to šlo, ale stejně jako doktoři mu už nedokázali pomoci. Poslali ho domů za rodinou s tím, že ji bude brzy potřebovat. Petrův boj sledovaly tisíce lidí na sociálních sítích a pro mnohé se stal velkou inspirací. Velmi toužil žít a chtěl rozdat tolik radosti… I po svém odchodu je pro desítky nemocných lidí velkou inspirací…

V Brně proběhne poslední rozloučení. Na pohřeb do krematoria dorazí členové rodiny i kamarádi.

„Věřili jsme všichni do jeho posledního vydechnutí. Byli jsme u něj a drželi ho, ačkoliv byl pod vlivem opiátů, on moc dobře věděl, že tam jsme. A díky tomu i klidně odešel,“ dojemně vzpomíná Petrova přítelkyně Simona.

„Peťko zlatý… Nebe dneska pláče a my ti posíláme poslední sbohem tam nahoru ke hvězdám. Nejde mi o tobě mluvit v minulém čase, protože věřím, že duše jako jsi ty nikdy nemůže zmizet a nebýt. Za všechno, co jsi tu nechal, nepřestaneme děkovat a pokusíme se tu duhu a radost šířit dál,“ napsala paní Veronika.

Související články

Další články