Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Pořád je to Rocky, kterého si pamatujeme! Neuvěříte, čím si Sylvester Stallone udržuje v sedmdesáti formu!

Zdroj: instagram
+ Dalších 13 fotografií
Stárnoucí hollywoodští herci, styďte se! Zatímco některé herecké legendy nám s věkem trochu fotrovatí, Rocky je i v sedmdesáti v plné síle! Král posilování se ukázal v plné kráse před Mulberry Street Pizzeria v Los Angeles s Richiem Palmerem a my se nestačíme divit!

O slavném představiteli Ramba je známo, že je tak trochu bodybuilder fanatik. A věk mu v jeho obsesi rozhodně nebrání. Na svém Instagramu se pochlubil formou, a i přesto, že je to chlapík v letech, my z toho slintáme. Takové buchty na břiše by mu mohli závidět i mladší jedinci

Kamarád a kolega Richie Palmer, který je také majitelem sítě pizzerií, které Stallone velmi rád navštěvuje, nezůstává pozadu. Právě pizza je totiž Silvesterovo nejoblíbenější jídlo a tvrdí, že je na ní závislý Nejednou prohlásil, že je pizza nejlepším zdrojem proteinů. Rozhodně se po ní dá spolehlivě přibrat! Jak si ale nabranou hmotu rýsuje, to byste nikdy neuhodli.

Slavný Rocky je fanouškem pilates! Ano, ten zdánlivě nudný sport pro holky! Pilates cvičí se svou dcerou Sophií, která ho do něj zasvětila, a nemůže si toto cvičení vynachválit Na svém Instáči také přiznal, že je to pěkná dřina, která se rozhodně vyplatí. A má svatou pravdu, podle nás není drsnějšího sportu!

Pokud tedy chcete i v sedmdesáti vypadat jako vrcholový sportovec, plán je jasný! Pizza a pilates to jistí!

Související články

Další články