Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Pořád ho miluje, ale on si vzal jinou! 10 fotek Seleny a Justina, když ještě zářili štěstím

Byla to láska!
+ Dalších 7 fotografií
Selena Gomez (26) si nemůže pomoct a Justina Biebera (24) nepřestala milovat ani po tom všem, co jí během téměř deseti let provedl. Jiskřička naděje, že spolu nakonec budou, v ní hořela až do chvíle, než si Bieber v pátek tajně vzal modelku Hailey Baldwin (21).

Začali spolu chodit v roce 2010, několikrát se rozešli a vrátili se k sobě, nakonec vztah definitivně ztroskotal začátkem letošního roku. Selena Gomez a Justin Bieber patřili k nejbedlivěji sledovaným párečkům světového šoubyznysu posledních let.

Když Bieber letos Selenu pustil k vodě, zpěvačka se zhroutila a byla na tom hodně špatně. Ze zklamání se vzpamatovává dodnes. Už se zdálo, že se z krutých depresí dostala, pak ale přišla další rána v podobě Justinových zásnub s Hailey Baldwin. A tento pátek si ji tajně vzal!

Ať je rodák z Kanady jakýkoliv, Selena pro něj má pořád slabost. Nikdy ho nepřestala milovat. Ale poslední plamének naděje v ní tento týden nadobro dohořel. Podívejte se na deset fotek, na kterých byli Justin a Selena šťastní a zamilovaní!

Mohlo by vás zajímat

Další články