Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pořad Aféry bude od konce února moderovat Pavel Novotný

Zdroj: repro iDnes
Televizní pořad Aféry, který televize Barrandov vysílá čtyřikrát týdně, se dočkal zásadní proměny. Bude ho moderovat podnikatel a bývalý bulvární novinář Pavel Novotný (41).

Pořad Aféry čekají zásadní změny. Od 26. února budou moci diváci TV Barrandov na obrazovkách vidět Pavla Novotného, jenž se nově ujal moderování pořadu. Další změna čeká pořad i po dramaturgické stránce. V premiérových dílech přijdou na přetřes mnohem odvážnější a také pikantnější témata.

„Pavel Novotný své práci rozumí a nechybí mu nadšení, jež je důležité ve všem, co člověk dělá. Byl dlouholetým moderátorem na konkurenční stanici a jeho výsledky sledovanosti byly výborné. I proto jsem se rozhodl nabídnout mu pozici moderátora tohoto pořadu a jsem moc rád, že mou nabídku přijal,“ řekl generální ředitel Skupiny Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

A co na to říká nový moderátor? „Z nabídky televize Barrandov mám upřímnou radost. Doposud jsem zde pracoval jako dramaturg, a tak mě nabídka k návratu před kameru skutečně překvapila. Jsem za ní Jaromíru Soukupovi a jeho týmu nesmírně vděčný a děkuji jim za projevenou důvěru. Nebude lehké navázat na moderátorské výkony obou žen, každopádně každá nová práce je výzvou a obnáší určitou přípravu. Pevně věřím, že to zvládnu, a na Aféry se, stejně jako na barrandovské publikum, už moc těším,“ uvedl Pavel Novotný. Premiérový díl poběží v pondělí 26. února ve 22:20.

Související články

Další články