Pořad Aféry čekají zásadní změny. Od 26. února budou moci diváci TV Barrandov na obrazovkách vidět Pavla Novotného, jenž se nově ujal moderování pořadu. Další změna čeká pořad i po dramaturgické stránce. V premiérových dílech přijdou na přetřes mnohem odvážnější a také pikantnější témata.

„Pavel Novotný své práci rozumí a nechybí mu nadšení, jež je důležité ve všem, co člověk dělá. Byl dlouholetým moderátorem na konkurenční stanici a jeho výsledky sledovanosti byly výborné. I proto jsem se rozhodl nabídnout mu pozici moderátora tohoto pořadu a jsem moc rád, že mou nabídku přijal,“ řekl generální ředitel Skupiny Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

A co na to říká nový moderátor? „Z nabídky televize Barrandov mám upřímnou radost. Doposud jsem zde pracoval jako dramaturg, a tak mě nabídka k návratu před kameru skutečně překvapila. Jsem za ní Jaromíru Soukupovi a jeho týmu nesmírně vděčný a děkuji jim za projevenou důvěru. Nebude lehké navázat na moderátorské výkony obou žen, každopádně každá nová práce je výzvou a obnáší určitou přípravu. Pevně věřím, že to zvládnu, a na Aféry se, stejně jako na barrandovské publikum, už moc těším,“ uvedl Pavel Novotný. Premiérový díl poběží v pondělí 26. února ve 22:20.